-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Закупівля послуг з середнього ремонту двох головних двигунів 6ЧСПН 18/22-225 санітарного катеру СКА-03 спеціального призначення
Оголошено тендер
800 000.00
UAH
Номер:
3239fa056db1453d9e742c7e59747d05
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-02-29-007897-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військова частина А3130
×
-
Код ЄДРПОУ:
26614248
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Військова частина А3130
×
-
Код ЄДРПОУ:
26614248
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
800 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Закупівля послуг з середнього ремонту двох головних двигунів 6ЧСПН 18/22-225 санітарного катеру СКА-03 спеціального призначення
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
50640000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування військових кораблів
КЕКВ:
2260 Видатки та заходи спеціального призначення
Дата опублікування:
29.02.2024 14:12
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума800 000.00 UAH