-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Будівництво амбулаторії по вул. Осередок 15 Б в с. Більче-Золоте Борщівського району Терно...×-
Будівництво амбулаторії по вул. Осередок 15 Б в с. Більче-Золоте Борщівського району Тернопільської області
- ID: UA-2019-02-15-001528-b
- Дата створення : 15.02.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3179756
ДК 021:2015: 45215000-7 Будівництво закладів охорони здоров’я та будівель соціальних служб, крематоріїв і громадських убираленьЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Будівництво амбулаторії первинної медико-санітарної допомоги по вул. Шевченка в с. Борсуки...×-
Будівництво амбулаторії первинної медико-санітарної допомоги по вул. Шевченка в с. Борсуки Лановецького району Тернопільської області
- ID: UA-2019-01-17-002243-c
- Дата створення : 17.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3151221
ДК 021:2015: 45215000-7 Будівництво закладів охорони здоров’я та будівель соціальних служб, крематоріїв і громадських убираленьЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Будівництво амбулаторії по вул. Маряна Крушельницького, 21 в с. Долина Теребовлянського р...×-
Будівництво амбулаторії по вул. Маряна Крушельницького, 21 в с. Долина Теребовлянського району Тернопільської області
- ID: UA-2018-11-23-000746-c
- Дата створення : 23.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2798664
ДК 021:2015: 45215000-7 Будівництво закладів охорони здоров’я та будівель соціальних служб, крематоріїв і громадських убираленьЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
«Будівництво амбулаторії первинної медичної допомоги по вул. Шевченка, 100 в с. Зозулинці...×-
«Будівництво амбулаторії первинної медичної допомоги по вул. Шевченка, 100 в с. Зозулинці Заліщицького району Тернопільської області»
- ID: UA-2018-11-06-002813-c
- Дата створення : 06.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2773941
ДК 021:2015: 45215000-7 Будівництво закладів охорони здоров’я та будівель соціальних служб, крематоріїв і громадських убираленьЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Будівництво амбулаторії первинної медичної допомоги по вул. Тернопільська 41А в с.Городище...×-
Будівництво амбулаторії первинної медичної допомоги по вул. Тернопільська 41А в с.Городище Козівського району Тернопільської області
- ID: UA-2018-11-06-001643-c
- Дата створення : 06.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2736492
ДК 021:2015: 45215000-7 Будівництво закладів охорони здоров’я та будівель соціальних служб, крематоріїв і громадських убираленьЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Будівництво амбулаторії первинної медичної допомоги по вул. Центральна, 29б в с.Будилів Ко...×-
Будівництво амбулаторії первинної медичної допомоги по вул. Центральна, 29б в с.Будилів Козівського району Тернопільської області
- ID: UA-2018-11-06-001593-c
- Дата створення : 06.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2717353
ДК 021:2015: 45215000-7 Будівництво закладів охорони здоров’я та будівель соціальних служб, крематоріїв і громадських убираленьЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Будівництво амбулаторії вул. Зеленій, 12а в с. Стриганці Бережанського району Тернопільськ...×-
Будівництво амбулаторії вул. Зеленій, 12а в с. Стриганці Бережанського району Тернопільської області
- ID: UA-2018-11-01-002512-b
- Дата створення : 01.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2682919
ДК 021:2015: 45215000-7 Будівництво закладів охорони здоров’я та будівель соціальних служб, крематоріїв і громадських убираленьЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Будівництво амбулаторії вул. Кринична, 1б в с. Скорики Підволочиського району Тернопільськ...×-
Будівництво амбулаторії вул. Кринична, 1б в с. Скорики Підволочиського району Тернопільської області
- ID: UA-2018-11-01-002725-b
- Дата створення : 01.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2682829
ДК 021:2015: 45215000-7 Будівництво закладів охорони здоров’я та будівель соціальних служб, крематоріїв і громадських убираленьЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Будівництво амбулаторії первинної медичної допомоги по вул. Заводській в с. Базаринці Збар...×-
Будівництво амбулаторії первинної медичної допомоги по вул. Заводській в с. Базаринці Збаразького району Тернопільської області
- ID: UA-2018-11-05-000665-b
- Дата створення : 05.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2682709
ДК 021:2015: 45215000-7 Будівництво закладів охорони здоров’я та будівель соціальних служб, крематоріїв і громадських убираленьЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Будівництво амбулаторії по вул. Бережанська с. Старе Місто Підгаєцького району Тернопільсь...×-
Будівництво амбулаторії по вул. Бережанська с. Старе Місто Підгаєцького району Тернопільської області
- ID: UA-2018-11-02-002207-b
- Дата створення : 02.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2682578
ДК 021:2015: 45215000-7 Будівництво закладів охорони здоров’я та будівель соціальних служб, крематоріїв і громадських убираленьЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Будівництво амбулаторії по вул. Шевченка в с. Куряни Бережанського району Тернопільської о...×-
Будівництво амбулаторії по вул. Шевченка в с. Куряни Бережанського району Тернопільської області
- ID: UA-2018-11-01-002801-b
- Дата створення : 01.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2682445
ДК 021:2015: 45215000-7 Будівництво закладів охорони здоров’я та будівель соціальних служб, крематоріїв і громадських убираленьЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Будівництво амбулаторії первинної медико-санітарної допомоги по вул.Центральній, 22А, в с....×-
Будівництво амбулаторії первинної медико-санітарної допомоги по вул.Центральній, 22А, в с.Вишгородок Лановецького району Тернопільської області. Коригування
- ID: UA-2018-10-22-002293-b
- Дата створення : 22.10.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2631068
ДК 021:2015: 45215000-7 Будівництво закладів охорони здоров’я та будівель соціальних служб, крематоріїв і громадських убираленьЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
«Будівництво амбулаторії по вул. Янівська в с. Долина Теребовлянського району Тернопільськ...×-
«Будівництво амбулаторії по вул. Янівська в с. Долина Теребовлянського району Тернопільської області»
- ID: UA-2018-11-06-002253-c
- Дата створення : 06.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2616068
ДК 021:2015: 45215000-7 Будівництво закладів охорони здоров’я та будівель соціальних служб, крематоріїв і громадських убираленьТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Будівництво амбулаторії первинної медичної допомоги по вул. Жовтневій в с. Почапинці Терно...×-
Будівництво амбулаторії первинної медичної допомоги по вул. Жовтневій в с. Почапинці Тернопільського району Тернопільської області
- ID: UA-2018-09-25-002489-c
- Дата створення : 25.09.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2607627
ДК 021:2015: 45215000-7 Будівництво закладів охорони здоров’я та будівель соціальних служб, крематоріїв і громадських убираленьЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Будівництво амбулаторії первинної медичної допомоги по вул. Заводській в с. Базаринці Збар...×-
Будівництво амбулаторії первинної медичної допомоги по вул. Заводській в с. Базаринці Збаразького району Тернопільської області
- ID: UA-2018-09-25-002317-c
- Дата створення : 25.09.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2585880
ДК 021:2015: 45215000-7 Будівництво закладів охорони здоров’я та будівель соціальних служб, крематоріїв і громадських убираленьТорги не відбулисяТорги не відбулися -