-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Будівництво амбулаторії по вул. Шевченка в с. Куряни Бережанського району Тернопільської області
Тендер Prozorro UA-2018-11-01-002801-b
Завершена
5 887 918.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 29 439.59 UAH
мін. крок: 0.5% або 29 439.59 UAH
Номер:
866c12dd5ce546c4a73c9c8ce1c10e4c
Внутрішній номер закупівлі:
2682445
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-01-002801-b
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02013171
-
Адреса:
46021, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. ГРУШЕВСЬКОГО, буд. 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Теодорівна Волчек +380352235094 volchek.o.t@gmail.com http://uozter.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45215000-7 Будівництво закладів охорони здоров’я та будівель соціальних служб, крематоріїв і громадських убираленьАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
5 887 918.80 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
29 439.59 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
20 000.00 UAH
Період уточнення:
01.11.2018 18:05 - 06.11.2018 23:00
Період прийому пропозицій:
01.11.2018 18:05 - 16.11.2018 23:00
Аукціон:
19.11.2018 13:40 - 19.11.2018 14:01
Період кваліфікації:
19.11.2018 14:01 - 21.11.2018 16:05
Період завантаження договору:
19.11.2018 14:01 - 09.12.2018 14:01
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Будівництво амбулаторії по вул. Шевченка в с. Куряни, Бережанського району Тернопільської області
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНТЕНСБУД"
Оскарження: 19.11.2018 14:01 - 02.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40159114
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНТЕНСБУД" +380989833859 katya_nazar@i.ua
-
Адреса:
Україна, Тернопільська обл., Тернопіль, 46000, Тернопільська обл., місто Тернопіль, ВУЛИЦЯ 15 КВІТНЯ, будинок 6
Оскарження: 19.11.2018 14:01 - 02.12.2018 00:00
Початкова пропозиція
5 792 225.65 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
5 792 225.65 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.11.2018 16:05
Документи
220
Скарги
0
ПП "ОВС- СЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34037500
-
Контактна особа:
Василь Синчишин +380685153602 s-vasil@ukr.net
-
Адреса:
47302, Україна, Тернопільська область, Збаразький район, місто Збараж, ВУЛИЦЯ ОСТРОЗЬКОГО, будинок 23
Початкова пропозиція
5 885 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
5 885 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
44225abd86574e048a21f844a010a715
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-01-002801-b-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНТЕНСБУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40159114
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНТЕНСБУД" +380989833859 katya_nazar@i.ua
-
Адреса:
Україна, Тернопільська обл., Тернопіль, 46000, Тернопільська обл., місто Тернопіль, ВУЛИЦЯ 15 КВІТНЯ, будинок 6
Номер договору:
35
Сума договору:
5 792 225.65 UAH з ПДВ
Сума договору:
4 826 854.71 UAH без ПДВ
Період дії договору:
06.12.2018 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
06.12.2018 11:00
Статус:
Виконаний