-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Будівництво амбулаторії по вул. Маряна Крушельницького, 21 в с. Долина Теребовлянського району Тернопільської області
Тендер Prozorro UA-2018-11-23-000746-c
Завершена
8 284 181.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 41 420.91 UAH
мін. крок: 0.5% або 41 420.91 UAH
Номер:
d34b5410a8c2468fb025b94e78d457ea
Внутрішній номер закупівлі:
2798664
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-23-000746-c
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02013171
-
Адреса:
46021, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. ГРУШЕВСЬКОГО, буд. 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Теодорівна Волчек +380352235094 volchek.o.t@gmail.com http://uozter.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45215000-7 Будівництво закладів охорони здоров’я та будівель соціальних служб, крематоріїв і громадських убираленьАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
8 284 181.80 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
41 420.91 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
40 000.00 UAH
Період уточнення:
23.11.2018 10:53 - 28.11.2018 19:00
Період прийому пропозицій:
23.11.2018 10:53 - 08.12.2018 19:00
Аукціон:
10.12.2018 15:38 - 10.12.2018 15:59
Період кваліфікації:
10.12.2018 15:59 - 11.12.2018 15:09
Період завантаження договору:
10.12.2018 15:59 - 30.12.2018 15:59
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Будівництво амбулаторії по вул. Маряна Крушельницького, 21 в с. Долина Теребовлянського району Тернопільської області
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
48163, Україна, Тернопільська область, c. Долина, вул. Маряна Крушельницького, 21
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ГЛОБАЛ БІЛД ІНЖИНІРИНГ
Оскарження: 10.12.2018 15:59 - 22.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41422080
-
Контактна особа:
Гладун Павло Ярславович +380964799562 gbeternopil@gmail.com
-
Адреса:
46020, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вул.Вербицького, будинок 4, офіс 218
Оскарження: 10.12.2018 15:59 - 22.12.2018 00:00
Початкова пропозиція
8 278 061.35 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
8 278 061.35 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.12.2018 15:09
Документи
78
Скарги
0
ТОВ ТЕР ПРОФ БУД
×
-
Код ЄДРПОУ:
42106221
-
Контактна особа:
Кібук Максим Миколайович +380502332328 terprofbuild@gmail.com
-
Адреса:
46023, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, бульв. С.Петлюри 10/177
Початкова пропозиція
8 281 721.21 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
8 281 721.21 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
17
Скарги
0
Контракти
Номер:
b9e468843b564219a49dfd1aad03a0f6
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-23-000746-c-c1
Постачальник:
ТОВ ГЛОБАЛ БІЛД ІНЖИНІРИНГ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41422080
-
Контактна особа:
Гладун Павло Ярславович +380964799562 gbeternopil@gmail.com
-
Адреса:
46020, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вул.Вербицького, будинок 4, офіс 218
Номер договору:
50
Сума договору:
8 278 061.35 UAH з ПДВ
Сума договору:
6 898 384.46 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.12.2018 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
26.12.2018 09:54
Статус:
Виконаний