• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Будівництво амбулаторії по вул. Бережанська с. Старе Місто Підгаєцького району Тернопільської області

Завершена

8 586 844.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 42 934.22 UAH
Номер: 467cb686438c4cb3baaa05c9a47d039c
Внутрішній номер закупівлі: 2682578
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-11-02-002207-b   
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Контактна особа: Оксана Теодорівна Волчек +380352235094 volchek.o.t@gmail.com http://uozter.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45215000-7 Будівництво закладів охорони здоров’я та будівель соціальних служб, крематоріїв і громадських убираленьАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 8 586 844.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 42 934.22 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 40 000.00 UAH
Період уточнення: 02.11.2018 16:29 - 08.11.2018 17:00
Період прийому пропозицій: 02.11.2018 16:29 - 18.11.2018 17:00
Аукціон: 19.11.2018 15:32 - 19.11.2018 15:53
Період кваліфікації: 19.11.2018 15:53 - 21.11.2018 16:08
Період завантаження договору: 19.11.2018 15:53 - 09.12.2018 15:53

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Будівництво амбулаторії по вул. Бережанська с. Старе Місто Підгаєцького району Тернопільської області
Код ДК 021:2015: 45215000-7 Будівництво закладів охорони здоров’я та будівель соціальних служб, крематоріїв і громадських убиралень
Кількість 1 роботи
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 48042, Україна, Тернопільська область, с. Старе Місто, вул. Бережанська На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНТЕНСБУД"

Оскарження: 19.11.2018 15:53 - 02.12.2018 00:00
Початкова пропозиція 8 586 843.99 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
8 499 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.11.2018 16:08
Документи 155
Скарги 0
ТОВ "Будівельна компанія "ВАЛК"
Початкова пропозиція 8 585 000.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
8 500 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 52
Скарги 0

Контракти

Номер: 60cacd172a12421fb80f12e159f629b8
Ідентифікатор договору: UA-2018-11-02-002207-b-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНТЕНСБУД"
Номер договору: 34
Сума договору: 8 499 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 7 082 670.20 UAH без ПДВ
Період дії договору: 06.12.2018 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 06.12.2018 11:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір № 34 від 06.12.2018 року.pdf
pdf
Додаток 1 до Договору № 34 від 06.12.2018 року.pdf
pdf
Додаток 2 до Договору № 34 від 06.12.2018 року.pdf
pdf
Додаткова угода 1.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода 3.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Договір 34 ДУ № 5.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода № 6 Договір № 34 Старе Місто.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
СтареМісто ДУ №7.pdf
p7s
sign.p7s
PDF
Старе Місто.PDF
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода 10.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода 10.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ду мінус (1).pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s