-
Відкриті торги
-
КЕП
Будівництво амбулаторії по вул. Бережанська с. Старе Місто Підгаєцького району Тернопільської області
8 499 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
60cacd172a12421fb80f12e159f629b8
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-02-002207-b-c1
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02013171
-
Контактна особа:
Оксана Теодорівна Волчек +380352235094 volchek.o.t@gmail.com http://uozter.gov.ua
-
Адреса:
46021, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. ГРУШЕВСЬКОГО, буд. 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНТЕНСБУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40159114
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНТЕНСБУД" +380989833859 katya_nazar@i.ua
-
Адреса:
Україна, Тернопільська обл., Тернопіль, 46000, Тернопільська обл., місто Тернопіль, ВУЛИЦЯ 15 КВІТНЯ, будинок 6
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Номер договору:
34
Дата підписання:
06.12.2018 11:00
Період дії договору:
06.12.2018 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
8 499 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 416 329.80 UAH)
Оплачено:
8 497 978.80 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 415 308.60 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Будівництво амбулаторії по вул. Бережанська с. Старе Місто Підгаєцького району Тернопільської області
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2019
Внесені зміни
- Зміна №1 34
- Зміна №2 34
- Зміна №3 34
- Зміна №4 6
- Зміна №5 7
- Зміна №6 8
- Зміна №7 9
- Зміна №8 10
- Зміна №9 10
- Зміна №10 11
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
cd1046d6f35344b6956523f3c54336fe
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони домовились внести зміни до Договору:
пункт 3.2. Розділу 3 Договору викласти в наступній редакції: Вартість робіт по даному Договору в межах державного фінансування на 2019 рік становить: 6879000,00 грн.
Додаток № 2 до Договору "Календарний план виконання робіт" викласти в новій редакції, згідно державного фінансування на 2019 рік.
Номер додаткової угоди:
34
Дата внесення змін до договору:
24.01.2019 10:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
40a827e539434dfaa614399656983e62
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Додаток № 2 до Договору "Календарний план виконання робіт" викласти в новій редакції, згідно державного фінансування на 2019 рік
Номер додаткової угоди:
34
Дата внесення змін до договору:
25.03.2019 15:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
0daad10134714226b7c47c4fc30eba13
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1Сторони домовились внести зміни до Договору, а саме:
1. пункт 4.1. Розділу 4 Договору викласти у такій редакції:
«4.1. Замовник може, при наявності бюджетного фінансування, перерахувати Підряднику аванс для придбання і постачання необхідних для виконання робіт матеріалів, конструкцій, виробів і обладнання в розмірі до 30 % вартості річного обсягу робіт. Підрядник зобов’язується виконати роботи по отриманому авансу у межах строків, визначених Постановою Кабінету Міністрів України від 23.04.2014 №117 «Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти» та Постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2001 № 1764 «Про затвердження Порядку державного фінансування капітального будівництва». По закінченні вказаного терміну Підрядник повертає невикористані суми авансу на розрахунковий рахунок Замовника. Порядок надання авансу здійснюється у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 23.04.2014 №117 «Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти» та Постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2001 № 1764 «Про затвердження Порядку державного фінансування капітального будівництва.
Зарахування авансу здійснюється на підставі актів виконаних робіт (ф. КБ-2В, ф. КБ-3).»
2. Сторони домовились, що Замовник перераховує підряднику аванс для придбання і постачання необхідних для виконання робіт матеріалів, конструкцій, виробів і обладнання в розмірі до 30% вартості річного обсягу робіт на 2019 рік у сумі 2 063 700,00 грн. (два мільйони шістдесят три тисячі сімсот грн. 00 коп.)
3. Сторони домовились викласти в новій редакції Додаток № 2 до Договору «Календарний план виконання робіт».
Номер додаткової угоди:
34
Дата внесення змін до договору:
28.03.2019 14:00
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
0bf049a2190149b2b463dfd6c6f17e69
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони домовились внести зміни до Договору, а саме: пункт 12.1. Розділу 12 Договору викласти у такій редакції:
12.1. Цей Договір вважається укладеним і набирає чинності з моменту його підписання Сторонами, скріплення печатками та діє до "31" грудня 2020 р., а в частині розрахунків до повного його виконання."
Номер додаткової угоди:
6
Дата внесення змін до договору:
28.12.2019 15:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
5d7db13c60b24789b9d7fe44faf28081
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. Вартість робіт по даному Договору в межах державного фінансування на 2020 рік становить 1310264,40 грн. 2. Додаток №2 Договору "Календарний план виконання робіт" викласти в новій редакції. 3.Реквізити Замовника та Підрядника викласти в новій редакції.
Номер додаткової угоди:
7
Дата внесення змін до договору:
05.05.2020 12:00
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
d3d2630c5a7c434baafa08eb530f1338
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони домовились внести зміни до Договору, а саме: пункт 12.1. Розділу 12 Договору викласти у такій редакції: "12.1. Цей Договір вважається укладеним і набирає чинності з моменту його підписання Сторонами, скріплення печатками та діє до "31" грудня 2021 р., а в частині розрахунків до повного його виконання."
Номер додаткової угоди:
8
Дата внесення змін до договору:
30.12.2020 16:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
bf95d7e3bfcc482087801ffcbd1d6502
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони домовились внести зміни до Договору,а саме:
2.1. пунукт 3.2.Розділу 3 Договору викласти у наступній редакції: 3.2.Вартість робіт по даному Договору в межах державного фінансування на 2021 рік становить:590203,20 грн.
2.2. Додаток № 2 Договору "Календарний план виконаних робіт" викласти в новій редакції.
2.3.Реквізити Замовника та Підрядника, що містяться у Розділі 15 Договору викласти у наступні редакції
Номер додаткової угоди:
9
Дата внесення змін до договору:
01.04.2021 10:20
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
38cf55b2290c4ae1b7fcaa7059fc3229
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Вартість робіт по даному договору в межах державного фінансування на 2021 рік становить 590203,20 грн.,в тому числі 5182,88 грн., кошти державного бюджету, та 59020,32 грн.,кошти місцевого бюджету.
Номер додаткової угоди:
10
Дата внесення змін до договору:
14.04.2021 09:13
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
4dc1655426fd44b6b60cb206fca4c547
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Вартість робіт по даному Договору в межах державного фінансування на 2021 рік становить 590203,20 грн., в тому числі 531182,88 грн. кошти державного бюджету та 59020,32 грн., кошти місцевого бюджету.
Номер додаткової угоди:
10
Дата внесення змін до договору:
14.04.2021 13:13
Статус:
Опубліковано
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
3c31eef6fdb347b78fbcdf32d924ba52
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Пункт 3.1. Договору викласти в наступній редакції: "Договірна ціна на момент укладення Договору є динамічною і становить: 8497978,80 гривень"
Пункт 3.2. Договору викласти в наступній редакції:"Вартість робіт по даному Договору в межах державного фінансування на 2021 рік становить: 589182,00 грн., в тому числі 530263,80 грн.- кошти державного бюджету, 58918,20 грн.- кошти місцевого бюджету.
Номер додаткової угоди:
11
Дата внесення змін до договору:
26.04.2021 08:31
Статус:
Опубліковано