-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Будівництво амбулаторії по вул. Янівська в с. Долина Теребовлянського району Тернопільської області»
Тендер Prozorro UA-2018-11-06-002253-c
Торги не відбулися
8 284 181.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 41 420.91 UAH
мін. крок: 0.5% або 41 420.91 UAH
Номер:
b196df79a24340d38e44f3e5f8b762be
Внутрішній номер закупівлі:
2616068
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-06-002253-c
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02013171
-
Адреса:
46021, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. ГРУШЕВСЬКОГО, буд. 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Теодорівна Волчек +380352235094 volchek.o.t@gmail.com http://uozter.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45215000-7 Будівництво закладів охорони здоров’я та будівель соціальних служб, крематоріїв і громадських убираленьАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
8 284 181.80 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
41 420.91 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
40 000.00 UAH
Період уточнення:
06.11.2018 16:25 - 12.11.2018 19:00
Період прийому пропозицій:
06.11.2018 16:25 - 22.11.2018 19:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Будівництво амбулаторії по вул.. Янівська в с. Долина Теребовлянського району Тернопільської області»
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ГЛОБАЛ БІЛД ІНЖИНІРИНГ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41422080
-
Контактна особа:
Гладун Павло Ярславович +380964799562 gbeternopil@gmail.com
-
Адреса:
46020, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вул.Вербицького, будинок 4, офіс 218
Початкова пропозиція
8 278 061.35 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
8 278 061.35 UAH з ПДВ
Документи
73
Скарги
0