• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Будівництво амбулаторії первинної медичної допомоги по вул. Заводській в с. Базаринці Збаразького району Тернопільської області

Торги не відбулися

8 174 547.40 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 40 872.74 UAH
Номер: 45c223e12d684118a80cc463c26a0d69
Внутрішній номер закупівлі: 2585880
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-09-25-002317-c   
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Контактна особа: Оксана Теодорівна Волчек +380352235094 volchek.o.t@gmail.com http://uozter.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45215000-7 Будівництво закладів охорони здоров’я та будівель соціальних служб, крематоріїв і громадських убираленьАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 8 174 547.40 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 40 872.74 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 40 000.00 UAH
Період уточнення: 25.09.2018 17:00 - 16.10.2018 18:00
Період прийому пропозицій: 25.09.2018 17:00 - 26.10.2018 18:00
Аукціон: 29.10.2018 15:40 - 29.10.2018 16:01
Період кваліфікації: 29.10.2018 16:01 - 05.11.2018 10:59

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Будівництво амбулаторії первинної медичної допомоги по вул. Заводській в с. Базаринці Збаразького району Тернопільської області
Код ДК 021:2015: 45215000-7 Будівництво закладів охорони здоров’я та будівель соціальних служб, крематоріїв і громадських убиралень
Кількість 1 роботи
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 47305, Україна, Тернопільська область, с. Базаринці, вул. Заводська На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "ОВС- СЕРВІС"

Оскарження: 29.10.2018 16:01 - 12.11.2018 00:00
Початкова пропозиція 8 046 305.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
8 005 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
01.11.2018 16:28
Документи 52
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕРБУДСЕРВІС"

Оскарження: 01.11.2018 16:28 - 16.11.2018 00:00
Початкова пропозиція 8 174 545.25 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
8 174 545.25 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
05.11.2018 10:59
Документи 99
Скарги 0