-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Будівництво амбулаторії вул. Зеленій, 12а в с. Стриганці Бережанського району Тернопільської області
Тендер Prozorro UA-2018-11-01-002512-b
Завершена
5 859 138.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 29 295.69 UAH
мін. крок: 0.5% або 29 295.69 UAH
Номер:
3f1d542c2e6b430e9c5cd53cf5cacf96
Внутрішній номер закупівлі:
2682919
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-01-002512-b
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02013171
-
Адреса:
46021, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. ГРУШЕВСЬКОГО, буд. 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Теодорівна Волчек +380352235094 volchek.o.t@gmail.com http://uozter.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45215000-7 Будівництво закладів охорони здоров’я та будівель соціальних служб, крематоріїв і громадських убираленьАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
5 859 138.60 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
29 295.69 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
20 000.00 UAH
Період уточнення:
01.11.2018 16:47 - 06.11.2018 23:00
Період прийому пропозицій:
01.11.2018 16:47 - 16.11.2018 23:00
Аукціон:
19.11.2018 11:05 - 19.11.2018 11:26
Період кваліфікації:
19.11.2018 11:26 - 20.11.2018 21:44
Період завантаження договору:
19.11.2018 11:26 - 09.12.2018 11:26
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Будівництво амбулаторії вул. Зеленій, 12а в с. Стриганці Бережанського району Тернопільської області
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕРБУДСЕРВІС"
Оскарження: 19.11.2018 11:26 - 01.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41246367
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕРБУДСЕРВІС" +380979905069 k900@outlook.com
-
Адреса:
Україна, 46008, Тернопільська обл., місто Тернопіль, ВУЛИЦЯ ОБОЛОНЯ, будинок 49, офіс 62
Оскарження: 19.11.2018 11:26 - 01.12.2018 00:00
Початкова пропозиція
5 859 137.11 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
5 799 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.11.2018 21:44
Документи
119
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МІЖНАРОДНІ ІНЖЕНЕРНІ СИСТЕМИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41453894
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МІЖНАРОДНІ ІНЖЕНЕРНІ СИСТЕМИ" +380673541252 interenginsystem@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 46018, Тернопільська обл., місто Тернопіль, ВУЛИЦЯ ВИННИЧЕНКА, будинок 7, квартира 25
Початкова пропозиція
5 800 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
5 800 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
30
Скарги
0
Контракти
Номер:
bf7a479eb0ad44ca8e65403ce35989b9
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-01-002512-b-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕРБУДСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41246367
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕРБУДСЕРВІС" +380979905069 k900@outlook.com
-
Адреса:
Україна, 46008, Тернопільська обл., місто Тернопіль, ВУЛИЦЯ ОБОЛОНЯ, будинок 49, офіс 62
Номер договору:
31
Сума договору:
5 799 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
4 832 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
06.12.2018 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
06.12.2018 11:00
Статус:
Виконаний