• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Будівництво амбулаторії первинної медичної допомоги по вул. Тернопільська 41А в с.Городище Козівського району Тернопільської області

Завершена

5 912 613.20 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 29 563.07 UAH
Номер: 2ae0a194d33649b799565dd2401204b0
Внутрішній номер закупівлі: 2736492
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-11-06-001643-c   
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Контактна особа: Оксана Теодорівна Волчек +380352235094 volchek.o.t@gmail.com http://uozter.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45215000-7 Будівництво закладів охорони здоров’я та будівель соціальних служб, крематоріїв і громадських убираленьАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 5 912 613.20 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 29 563.07 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 29 000.00 UAH
Період уточнення: 06.11.2018 15:01 - 12.11.2018 19:00
Період прийому пропозицій: 06.11.2018 15:01 - 22.11.2018 19:00
Аукціон: 23.11.2018 13:44 - 23.11.2018 14:05
Період кваліфікації: 23.11.2018 14:05 - 27.11.2018 16:34
Період завантаження договору: 23.11.2018 14:05 - 13.12.2018 14:05

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Будівництво амбулаторії первинної медичної допомоги по вул. Тернопільська 41А в с.Городище Козівського району Тернопільської області
Код ДК 021:2015: 45215000-7 Будівництво закладів охорони здоров’я та будівель соціальних служб, крематоріїв і громадських убиралень
Кількість 1 роботи
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання Україна, Тернопільська область, с.Городище, вул. Тернопільська 41А На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ГЛОБАЛ БІЛД ІНЖИНІРИНГ

Оскарження: 23.11.2018 14:05 - 08.12.2018 00:00
Початкова пропозиція 5 909 858.05 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
5 909 858.05 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.11.2018 16:34
Документи 207
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ''ІНТГЕНІО''
Початкова пропозиція 5 911 228.78 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
5 911 228.78 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 32
Скарги 0

Контракти

Номер: 86de9e17d0714ab58b5a550844e1f107
Ідентифікатор договору: UA-2018-11-06-001643-c-c1
Постачальник: ТОВ ГЛОБАЛ БІЛД ІНЖИНІРИНГ
Номер договору: 39
Сума договору: 5 909 858.05 UAH з ПДВ
Сума договору: 4 924 881.71 UAH без ПДВ
Період дії договору: 12.12.2018 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 12.12.2018 11:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір № 39 від 12.12.2018 року.pdf
pdf
Додаток 1 до Договору № 39 від 12.12.2018 року.pdf
pdf
Додаток 2 до Договору № 39 від 12.12.2018 року.pdf
pdf
Додаткова угода № 1.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода № 2 Договір № 39 Городище.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Городище ДУ №3.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s