-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Будівництво амбулаторії первинної медичної допомоги по вул. Тернопільська 41А в с.Городище Козівського району Тернопільської області
Тендер Prozorro UA-2018-11-06-001643-c
Завершена
5 912 613.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 29 563.07 UAH
мін. крок: 0.5% або 29 563.07 UAH
Період уточнення:
06.11.2018 15:01 - 12.11.2018 19:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим