-
Відкриті торги
-
КЕП
Будівництво амбулаторії первинної медичної допомоги по вул. Тернопільська 41А в с.Городище Козівського району Тернопільської області
5 909 858.05
UAH з ПДВ
Номер:
86de9e17d0714ab58b5a550844e1f107
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-06-001643-c-c1
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02013171
-
Контактна особа:
Оксана Теодорівна Волчек +380352235094 volchek.o.t@gmail.com http://uozter.gov.ua
-
Адреса:
46021, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. ГРУШЕВСЬКОГО, буд. 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ ГЛОБАЛ БІЛД ІНЖИНІРИНГ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41422080
-
Контактна особа:
Гладун Павло Ярславович +380964799562 gbeternopil@gmail.com
-
Адреса:
46020, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вул.Вербицького, будинок 4, офіс 218
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Номер договору:
39
Дата підписання:
12.12.2018 11:00
Період дії договору:
12.12.2018 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
5 909 858.05 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 984 976.34 UAH)
Оплачено:
5 909 858.05 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 984 976.34 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Будівництво амбулаторії первинної медичної допомоги по вул. Тернопільська 41А в с.Городище Козівського району Тернопільської області
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2019
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
ffaf94c25ba04ef5ac536b6274fd7586
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. Фактична вартість виконаних робіт за Договором по будівництву амбулаторії первинної медичної допомоги по вул. Тернопільська, 41А в с. Городище Козівського району Тернопільської області (45215000-7 – Будівництво закладів охорони здоров’я та будівель соціальних служб, крематоріїв і громадських убиралень) становить 696 973,33 грн. (шістсот дев’яносто шість тисяч дев’ятсот сімдесят три гривні 33 коп.).
2. Сторони домовились внести зміни до Договору, а саме:
2.1. пункт 3.2 Розділу 3 Договору викласти у наступній редакції:
«3.2. Вартість робіт по даному Договору в межах державного фінансування на 2019 рік становить: 5 212 884,72 грн. (п’ять мільйонів двісті дванадцять тисяч вісімсот вісімдесят чотири гривні 72 коп.), в тому числі 4 691 596,25 грн. (чотири мільйони шістсот дев’яносто одна тисяча п’ятсот дев’яносто шість гривень 25 коп.) – кошти державного бюджету, 521 288,47 грн. (п’ятсот двадцять одна тисяча двісті вісімдесят вісім гривень 47 коп.) – кошти місцевого бюджету.
Коригування динамічної ціни відбувається лише у випадках, передбачених законодавством, що регулює сферу державних закупівель, Постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.2005 № 668 та Правил визначення вартості будівництва ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013, прийнятих наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 липня 2013 року № 293, чинним законодавством України та цим Договором.».
2.2. пункт 4.1. Розділу 4 Договору викласти у такій редакції:
«4.1. Замовник може, при наявності бюджетного фінансування, перерахувати Підряднику аванс для придбання і постачання необхідних для виконання робіт матеріалів, конструкцій, виробів і обладнання в розмірі до 30 % вартості річного обсягу робіт. Підрядник зобов’язується виконати роботи по отриманому авансу у межах строків, визначених Постановою Кабінету Міністрів України від 23.04.2014 №117 «Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти» та Постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2001 № 1764 «Про затвердження Порядку державного фінансування капітального будівництва». По закінченні вказаного терміну Підрядник повертає невикористані суми авансу на розрахунковий рахунок Замовника. Порядок надання авансу здійснюється у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 23.04.2014 №117 «Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти» та Постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2001 № 1764 «Про затвердження Порядку державного фінансування капітального будівництва.
Зарахування авансу здійснюється на підставі актів виконаних робіт (ф. КБ-2В, ф. КБ-3).».
3. Сторони домовились, що Замовник перераховує Підряднику аванс для придбання і постачання необхідних для виконання робіт матеріалів, конструкцій, виробів і обладнання в розмірі до 30% вартості річного обсягу робіт на 2019 рік у сумі 1 563 865,42 грн. (один мільйон п’ятсот шістдесят три тисячі вісімсот шістдесят п’ять грн. 42 коп.).
4. Сторони домовились викласти в новій редакції Додаток № 2 до Договору «Календарний план виконання робіт».
5. Сторони домовились викласти реквізити Замовника та Підрядника, що містяться у Розділі 15 Договору.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
29.11.2019 08:00
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
f2125b0bd9c14db3bf30f0e8e94aa426
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони домовились внести зміни до Договору, а саме: пункт 12.1. Розділу 12 Договору викласти у такій редакції:
12.1. Цей Договір вважається укладеним і набирає чинності з моменту його підписання Сторонами, скріплення печатками та діє до "31" грудня 2020 р., а в частині розрахунків до повного його виконання."
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
28.12.2019 15:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
f8eb218a39be4815993a3e9f216f0a4a
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. Вартість робіт по даному Договору в межах державного фінансування на 2020 рік становить 1020060,48 грн. 2. Додаток №2 Договору "Календарний план виконання робіт" викласти в новій редакції. 3.Реквізити Замовника та Підрядника викласти в новій редакції.
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
05.05.2020 11:00
Статус:
Опубліковано