-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Будівництво амбулаторії вул. Кринична, 1б в с. Скорики Підволочиського району Тернопільської області
Тендер Prozorro UA-2018-11-01-002725-b
Завершена
8 261 882.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 41 309.41 UAH
мін. крок: 0.5% або 41 309.41 UAH
Номер:
7a9a30850cb24f1a8987fc0d20c74483
Внутрішній номер закупівлі:
2682829
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-01-002725-b
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02013171
-
Адреса:
46021, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. ГРУШЕВСЬКОГО, буд. 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Теодорівна Волчек +380352235094 volchek.o.t@gmail.com http://uozter.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45215000-7 Будівництво закладів охорони здоров’я та будівель соціальних служб, крематоріїв і громадських убираленьАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
8 261 882.40 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
41 309.41 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
40 000.00 UAH
Період уточнення:
01.11.2018 17:42 - 06.11.2018 23:00
Період прийому пропозицій:
01.11.2018 17:42 - 16.11.2018 23:00
Аукціон:
19.11.2018 14:01 - 19.11.2018 14:22
Період кваліфікації:
19.11.2018 14:22 - 20.11.2018 21:47
Період завантаження договору:
19.11.2018 14:22 - 09.12.2018 14:22
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Будівництво амбулаторії по вул. Кринична 1Б в с. Скорики Підволочиського району Тернопільської області
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕРБУДСЕРВІС"
Оскарження: 19.11.2018 14:22 - 01.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41246367
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕРБУДСЕРВІС" +380979905069 k900@outlook.com
-
Адреса:
Україна, 46008, Тернопільська обл., місто Тернопіль, ВУЛИЦЯ ОБОЛОНЯ, будинок 49, офіс 62
Оскарження: 19.11.2018 14:22 - 01.12.2018 00:00
Початкова пропозиція
8 261 700.55 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
8 219 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.11.2018 21:47
Документи
121
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МІЖНАРОДНІ ІНЖЕНЕРНІ СИСТЕМИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41453894
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МІЖНАРОДНІ ІНЖЕНЕРНІ СИСТЕМИ" +380673541252 interenginsystem@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 46018, Тернопільська обл., місто Тернопіль, ВУЛИЦЯ ВИННИЧЕНКА, будинок 7, квартира 25
Початкова пропозиція
8 261 878.85 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
8 220 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
19
Скарги
0
Контракти
Номер:
b6e2c90e89ff4970a445bfb40bbc5698
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-01-002725-b-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕРБУДСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41246367
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕРБУДСЕРВІС" +380979905069 k900@outlook.com
-
Адреса:
Україна, 46008, Тернопільська обл., місто Тернопіль, ВУЛИЦЯ ОБОЛОНЯ, будинок 49, офіс 62
Номер договору:
32
Сума договору:
8 219 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
6 849 166.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
06.12.2018 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
06.12.2018 12:00
Статус:
Виконаний