-
Відкриті торги
-
КЕП
Будівництво амбулаторії вул. Кринична, 1б в с. Скорики Підволочиського району Тернопільської області
8 219 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
b6e2c90e89ff4970a445bfb40bbc5698
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-01-002725-b-c1
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02013171
-
Контактна особа:
Оксана Теодорівна Волчек +380352235094 volchek.o.t@gmail.com http://uozter.gov.ua
-
Адреса:
46021, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. ГРУШЕВСЬКОГО, буд. 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕРБУДСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41246367
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕРБУДСЕРВІС" +380979905069 k900@outlook.com
-
Адреса:
Україна, 46008, Тернопільська обл., місто Тернопіль, ВУЛИЦЯ ОБОЛОНЯ, будинок 49, офіс 62
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Номер договору:
32
Дата підписання:
06.12.2018 12:00
Період дії договору:
06.12.2018 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
8 219 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 369 833.33 UAH)
Оплачено:
8 219 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 369 833.33 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Будівництво амбулаторії по вул. Кринична 1Б в с. Скорики Підволочиського району Тернопільської області
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2019
Внесені зміни
- Зміна №1 32
- Зміна №2 32
- Зміна №3 32
- Зміна №4 32
- Зміна №5 7
- Зміна №6 8
- Зміна №7 9
- Зміна №8 10
- Зміна №9 11
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
98af7386ad3e4c8f9dc0da65fda2f805
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони домовились внести зміни до Договору:
пункт 3.2. Розділу 3 Договору викласти в наступній редакції: Вартість робіт по даному Договору в межах державного фінансування на 2019 рік становить: 6569000,00 грн.
Додаток № 2 до Договору "Календарний план виконання робіт" викласти в новій редакції, згідно державного фінансування на 2019 рік.
Номер додаткової угоди:
32
Дата внесення змін до договору:
28.01.2019 08:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
341feff028dc4cd9b83571b6d346a1cd
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Додаток № 2 до Договору "Календарний план виконання робіт" викласти в новій редакції, згідно державного фінансування на 2019 рік
Номер додаткової угоди:
32
Дата внесення змін до договору:
25.03.2019 15:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
b12f5b63175c4bacad9542cab10adeb5
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторни домовились внести зміни до Договору, а саме:
1. Пункт 4.1. Розділу 4 Договору викласти у такій редакції:
«4.1. Замовник може, при наявності бюджетного фінансування, перерахувати Підряднику аванс для придбання і постачання необхідних для виконання робіт матеріалів, конструкцій, виробів і обладнання в розмірі до 30 % вартості річного обсягу робіт. Підрядник зобов’язується виконати роботи по отриманому авансу у межах строків, визначених Постановою Кабінету Міністрів України від 23.04.2014 №117 «Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти» та Постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2001 № 1764 «Про затвердження Порядку державного фінансування капітального будівництва». По закінченні вказаного терміну Підрядник повертає невикористані суми авансу на розрахунковий рахунок Замовника. Порядок надання авансу здійснюється у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 23.04.2014 №117 «Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти» та Постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2001 № 1764 «Про затвердження Порядку державного фінансування капітального будівництва.
Зарахування авансу здійснюється на підставі актів виконаних робіт (ф. КБ-2В, ф. КБ-3).»
2. Сторони домовились, що Замовник перераховує підряднику аванс для придбання і постачання необхідних для виконання робіт матеріалів, конструкцій, виробів і обладнання в розмірі до 30% вартості річного обсягу робіт на 2019 рік у сумі 1 979 700,00 грн. (один мільйон дев’ятсот сімдесят дев’ять тисяч сімсот грн. 00 коп.)
3. Сторони домовились викласти в новій редакції Додаток № 2 до Договору «Календарний план виконання робіт».
Номер додаткової угоди:
32
Дата внесення змін до договору:
28.03.2019 14:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
f236e32943334c89b5f89bcde7a18aac
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони уклали дану додаткову угоду про наступне:
1. У зв’язку з виявленою технічною (механічною) помилкою Сторони домовились, викласти Додаток № 2 до Договору «Календарний план виконання робіт» у новій редакції.
2. Враховуючи вищевикладене, Сторони дійшли згоди, що Замовник перераховує підряднику аванс для придбання і постачання необхідних для виконання робіт матеріалів, конструкцій, виробів і обладнання в розмірі до 30% вартості річного обсягу робіт на 2019 рік у сумі 1 970 700,00 грн. (один мільйон дев’ятсот сімдесят тисяч сімсот грн. 00 коп.)
Номер додаткової угоди:
32
Дата внесення змін до договору:
29.03.2019 12:00
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
762a909d00d5404da1cf917e81a07025
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони домовились внести зміни до Договору, а саме: пункт 12.1. Розділу 12 Договору викласти у такій редакції:
12.1. Цей Договір вважається укладеним і набирає чинності з моменту його підписання Сторонами, скріплення печатками та діє до "31" грудня 2020 р., а в частині розрахунків до повного його виконання."
Номер додаткової угоди:
7
Дата внесення змін до договору:
28.12.2019 15:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
e3a0eb2ab4f44096a84eb8ad44277456
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. Вартість робіт по даному Договору в межах державного фінансування на 2020 рік становить 1746069,25 грн. 2. Додаток №2 Договору "Календарний план виконання робіт" викласти в новій редакції. 3.Реквізити Замовника та Підрядника викласти в новій редакції.
Номер додаткової угоди:
8
Дата внесення змін до договору:
05.05.2020 12:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
f1b78b87a4df42b1975d21a3f08e62c1
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна реквізитів Управління охорони здоров'я розрахункового рахунку
Номер додаткової угоди:
9
Дата внесення змін до договору:
06.08.2020 16:33
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
52bbb16a18454331adf5d9ceb5a1082a
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони домовились внести зміни до Договору, а саме: пункт 12.1. Розділу 12 Договору викласти у такій редакції: "12.1. Цей Договір вважається укладеним і набирає чинності з моменту його підписання Сторонами, скріплення печатками та діє до "31" грудня 2021 р., а в частині розрахунків до повного його виконання."
Номер додаткової угоди:
10
Дата внесення змін до договору:
30.12.2020 16:00
Статус:
Опубліковано
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
90688c5c536b40cf92ad79f132ecaf20
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
3.2.Вартість робіт по даному Договору в межах державного фінансування на 2021 рік становить: 1281272,05 грн.
Номер додаткової угоди:
11
Дата внесення змін до договору:
13.05.2021 16:09
Статус:
Опубліковано