-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Будівництво амбулаторії первинної медико-санітарної допомоги по вул.Центральній, 22А, в с.Вишгородок Лановецького району Тернопільської області. Коригування
Тендер Prozorro UA-2018-10-22-002293-b
Завершена
7 884 592.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 39 422.96 UAH
мін. крок: 0.5% або 39 422.96 UAH
Номер:
baa6dc4f81ee4adb89879a017d0b0da3
Внутрішній номер закупівлі:
2631068
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-10-22-002293-b
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02013171
-
Адреса:
46021, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. ГРУШЕВСЬКОГО, буд. 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Теодорівна Волчек +380352235094 volchek.o.t@gmail.com http://uozter.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45215000-7 Будівництво закладів охорони здоров’я та будівель соціальних служб, крематоріїв і громадських убираленьАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
7 884 592.40 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
39 422.96 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
30 000.00 UAH
Період уточнення:
22.10.2018 16:12 - 28.10.2018 18:00
Період прийому пропозицій:
22.10.2018 16:12 - 07.11.2018 18:00
Аукціон:
08.11.2018 14:26 - 08.11.2018 14:59
Період кваліфікації:
08.11.2018 14:59 - 13.11.2018 14:30
Період завантаження договору:
13.11.2018 10:39 - 03.12.2018 10:39
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Будівництво амбулаторії первинної медико-санітарної допомоги по вул.Центральній, 22А, в с.Вишгородок Лановецького району Тернопільської області
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
47432, Україна, Тернопільська область, с.Вишгородок Лановецького району, вул.Центральній, 22А
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕРНОПІЛЬ-ВМП"
Оскарження: 08.11.2018 14:59 - 20.11.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41681223
-
Контактна особа:
Вальчук Микола Павлович 380966809386, 380966809386 ternopil.vmp@gmail.com
-
Адреса:
46008, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, Руська, 16/3
Оскарження: 08.11.2018 14:59 - 20.11.2018 00:00
Початкова пропозиція
6 888 712.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
6 399 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
09.11.2018 16:51
Документи
62
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕРБУДСЕРВІС"
Оскарження: 09.11.2018 16:51 - 23.11.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41246367
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕРБУДСЕРВІС" +380979905069 k900@outlook.com
-
Адреса:
Україна, 46008, Тернопільська обл., місто Тернопіль, ВУЛИЦЯ ОБОЛОНЯ, будинок 49, офіс 62
Оскарження: 09.11.2018 16:51 - 23.11.2018 00:00
Початкова пропозиція
7 884 591.65 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
6 400 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
12.11.2018 15:39
Документи
74
Скарги
0
Підприємство «ПІК» (“Пошук, Ініціатива, Контакт”) Волинської обласної організації Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України»
Оскарження: 12.11.2018 15:39 - 24.11.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
13347739
-
Контактна особа:
Антипенков Олександр Олегович +380332740073 pik.tender@ukr.net
-
Адреса:
43017, Україна, Волинська область, Луцьк, вул.Кафедральна, 14
Оскарження: 12.11.2018 15:39 - 24.11.2018 00:00
Початкова пропозиція
6 757 992.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
6 757 992.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
13.11.2018 10:39
Документи
47
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНТЕНСБУД"
Оскарження: 13.11.2018 10:39 - 24.11.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40159114
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНТЕНСБУД" +380989833859 katya_nazar@i.ua
-
Адреса:
Україна, Тернопільська обл., Тернопіль, 46000, Тернопільська обл., місто Тернопіль, ВУЛИЦЯ 15 КВІТНЯ, будинок 6
Оскарження: 13.11.2018 10:39 - 24.11.2018 00:00
Початкова пропозиція
7 830 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
7 830 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.11.2018 14:30
Документи
227
Скарги
0
Контракти
Номер:
a938c787b15346cc80ac709a6b610979
Ідентифікатор договору:
UA-2018-10-22-002293-b-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНТЕНСБУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40159114
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНТЕНСБУД" +380989833859 katya_nazar@i.ua
-
Адреса:
Україна, Тернопільська обл., Тернопіль, 46000, Тернопільська обл., місто Тернопіль, ВУЛИЦЯ 15 КВІТНЯ, будинок 6
Номер договору:
27
Сума договору:
7 830 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
6 525 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.11.2018 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
27.11.2018 11:00
Статус:
Виконаний