-
Відкриті торги
-
КЕП
Будівництво амбулаторії первинної медико-санітарної допомоги по вул.Центральній, 22А, в с.Вишгородок Лановецького району Тернопільської області. Коригування
7 830 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
a938c787b15346cc80ac709a6b610979
Ідентифікатор договору:
UA-2018-10-22-002293-b-a1
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02013171
-
Контактна особа:
Оксана Теодорівна Волчек +380352235094 volchek.o.t@gmail.com http://uozter.gov.ua
-
Адреса:
46021, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. ГРУШЕВСЬКОГО, буд. 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНТЕНСБУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40159114
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНТЕНСБУД" +380989833859 katya_nazar@i.ua
-
Адреса:
Україна, Тернопільська обл., Тернопіль, 46000, Тернопільська обл., місто Тернопіль, ВУЛИЦЯ 15 КВІТНЯ, будинок 6
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Номер договору:
27
Дата підписання:
27.11.2018 11:00
Період дії договору:
27.11.2018 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
7 830 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 305 000.00 UAH)
Оплачено:
7 830 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 305 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Будівництво амбулаторії первинної медико-санітарної допомоги по вул.Центральній, 22А, в с.Вишгородок Лановецького району Тернопільської області
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
47432, Україна, Тернопільська область, с.Вишгородок Лановецького району, вул.Центральній, 22А
На карті
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
0a49495ad33842c9b49722641cf2418f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони домовились внести зміни до Договору:
пункт 3.2. Розділу 3 Договору викласти в наступній редакції: Вартість робіт по даному Договору в межах державного фінансування на 2019 рік становить: 6330000,00 грн.
Додаток № 2 до Договору "Календарний план виконання робіт" викласти в новій редакції, згідно державного фінансування на 2019 рік.
Номер додаткової угоди:
27
Дата внесення змін до договору:
24.01.2019 10:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
fa6abc2fa0db4ddc8540f5f09084284e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Додаток № 2 до Договору "Календарний план виконання робіт" викласти в новій редакції, згідно державного фінансування на 2019 рік
Номер додаткової угоди:
27
Дата внесення змін до договору:
25.03.2019 15:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
859bd6e66a52494d9c0c4e81d9d98892
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони домовились внести зміни до Договору, а саме:
1. Пункт 4.1. Розділу 4 Договору викласти у такій редакції:
«4.1. Замовник може, при наявності бюджетного фінансування, перерахувати Підряднику аванс для придбання і постачання необхідних для виконання робіт матеріалів, конструкцій, виробів і обладнання в розмірі до 30 % вартості річного обсягу робіт. Підрядник зобов’язується виконати роботи по отриманому авансу у межах строків, визначених Постановою Кабінету Міністрів України від 23.04.2014 №117 «Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти» та Постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2001 № 1764 «Про затвердження Порядку державного фінансування капітального будівництва». По закінченні вказаного терміну Підрядник повертає невикористані суми авансу на розрахунковий рахунок Замовника. Порядок надання авансу здійснюється у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 23.04.2014 №117 «Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти» та Постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2001 № 1764 «Про затвердження Порядку державного фінансування капітального будівництва.
Зарахування авансу здійснюється на підставі актів виконаних робіт (ф. КБ-2В, ф. КБ-3).»
2. Сторони домовились, що Замовник перераховує підряднику аванс для придбання і постачання необхідних для виконання робіт матеріалів, конструкцій, виробів і обладнання в розмірі до 30% вартості річного обсягу робіт на 2019 рік у сумі 1 899 000,00 грн. (один мільйон вісімсот дев’яносто дев’ять тисяч грн. 00 коп.).
3. Сторони домовились викласти в новій редакції Додаток № 2 до Договору «Календарний план виконання робіт».
Номер додаткової угоди:
27
Дата внесення змін до договору:
28.03.2019 14:00
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
a8e4b582a41c40eebddb3a94f711ce4b
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони домовились внести зміни до Договору, а саме: пункт 12.1. Розділу 12 Договору викласти у такій редакції:
12.1. Цей Договір вважається укладеним і набирає чинності з моменту його підписання Сторонами, скріплення печатками та діє до "31" грудня 2020 р., а в частині розрахунків до повного його виконання."
Номер додаткової угоди:
7
Дата внесення змін до договору:
28.12.2019 15:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
90cbc9dfbe1741abb9a3574c3f7e53d4
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зміна рахунків
Номер додаткової угоди:
8
Дата внесення змін до договору:
07.10.2020 16:29
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
493a558d56ee4ab98ac06fbcadbb836b
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони домовились внести зміни до Договору, а саме: пункт 12.1. Розділу 12 Договору викласти у такій редакції: "12.1. Цей Договір вважається укладеним і набирає чинності з моменту його підписання Сторонами, скріплення печатками та діє до "31" грудня 2021 р., а в частині розрахунків до повного його виконання."
Номер додаткової угоди:
9
Дата внесення змін до договору:
30.12.2020 16:00
Статус:
Опубліковано
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
a20a815f82944951b19d00d192120af2
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
3.2.Вартість робіт по даному Договору в межах державного фінансування на 2021 рік становить: 2216776,80 грн., в тому числі 1995099,12 грн.- кошти держаного бюджету, 221677,68 грн.- кошти місцевого бюджету.
Номер додаткової угоди:
10
Дата внесення змін до договору:
29.04.2021 14:12
Статус:
Опубліковано