-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Будівництво амбулаторії первинної медичної допомоги по вул. Шевченка, 100 в с. Зозулинці Заліщицького району Тернопільської області»
Тендер Prozorro UA-2018-11-06-002813-c
Завершена
8 307 467.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 41 537.34 UAH
мін. крок: 0.5% або 41 537.34 UAH
Номер:
f75f3bc776294663a6cdfb1839c05578
Внутрішній номер закупівлі:
2773941
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-06-002813-c
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02013171
-
Адреса:
46021, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. ГРУШЕВСЬКОГО, буд. 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Теодорівна Волчек +380352235094 volchek.o.t@gmail.com http://uozter.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45215000-7 Будівництво закладів охорони здоров’я та будівель соціальних служб, крематоріїв і громадських убираленьАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
8 307 467.60 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
41 537.34 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
40 000.00 UAH
Період уточнення:
06.11.2018 19:12 - 19.11.2018 23:00
Період прийому пропозицій:
06.11.2018 19:12 - 29.11.2018 23:00
Аукціон:
30.11.2018 12:06 - 30.11.2018 12:33
Період кваліфікації:
30.11.2018 12:33 - 04.12.2018 16:39
Період завантаження договору:
03.12.2018 16:58 - 23.12.2018 16:58
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Будівництво амбулаторії первинної медичної допомоги по вул. Шевченка, 100 в с. Зозулинці Заліщицького району Тернопільської області»
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АЛЬЯНС БУД ГРУП"
Оскарження: 30.11.2018 12:33 - 14.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41342634
-
Контактна особа:
Ігор Сабатюк +380984792829 aliansbudhrup1@gmail.com
-
Адреса:
46400, Україна, Тернопільська область, місто Тернопіль, ВУЛИЦЯ КРУШЕЛЬНИЦЬКОЇ, будинок 18, офіс 312
Оскарження: 30.11.2018 12:33 - 14.12.2018 00:00
Початкова пропозиція
8 307 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
7 000 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
03.12.2018 16:58
Документи
20
Скарги
0
ПП "ВТД"Явір"
Оскарження: 03.12.2018 16:58 - 15.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38682494
-
Контактна особа:
Глухов Юрій Михайлович +380982261291 ppvtdjavir@ukr.net
-
Адреса:
48650, Україна, Тернопільська область, Заліщицький район село Дзвиняч, Урочище Добре поле 1
Оскарження: 03.12.2018 16:58 - 15.12.2018 00:00
Початкова пропозиція
7 985 752.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
7 985 752.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.12.2018 16:39
Документи
30
Скарги
0
ТОВ "БП "БУДКОМФОРТ" "
×
-
Код ЄДРПОУ:
42289320
-
Контактна особа:
Богдан Гаврилюк +380676006021 bydkomf@ukr.net
-
Адреса:
48601, Україна, Тернопільська область, Заліщицький район, місто Заліщики, ВУЛИЦЯ 40 РОКІВ ПЕРЕМОГИ, будинок 14А
Початкова пропозиція
8 278 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
8 278 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
96
Скарги
0
Контракти
Номер:
d2e1c6fd243b4a33b778806d21de4f58
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-06-002813-c-c1
Постачальник:
ПП "ВТД"Явір"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38682494
-
Контактна особа:
Глухов Юрій Михайлович +380982261291 ppvtdjavir@ukr.net
-
Адреса:
48650, Україна, Тернопільська область, Заліщицький район село Дзвиняч, Урочище Добре поле 1
Номер договору:
46
Сума договору:
7 985 752.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
6 654 793.34 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.12.2018 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
20.12.2018 16:00
Статус:
Виконаний