• Відкриті торги
  • КЕП

«Будівництво амбулаторії первинної медичної допомоги по вул. Шевченка, 100 в с. Зозулинці Заліщицького району Тернопільської області»

7 985 752.00 UAH з ПДВ
Номер: d2e1c6fd243b4a33b778806d21de4f58
Ідентифікатор договору: UA-2018-11-06-002813-c-c1
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Постачальник: ПП "ВТД"Явір"
Класифікатор ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Номер договору: 46
Дата підписання: 20.12.2018 16:00
Період дії договору: 20.12.2018 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору: 7 985 752.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 330 958.66 UAH)
Оплачено: 7 985 731.60 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 330 955.26 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Будівництво амбулаторії первинної медичної допомоги по вул. Шевченка, 100 в с. Зозулинці Заліщицького району Тернопільської області»
Код ДК 021:2015: 45215000-7 Будівництво закладів охорони здоров’я та будівель соціальних служб, крематоріїв і громадських убиралень
Кількість 1 роботи
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 48664, Україна, Тернопільська область, с. Зозулинці, вул. Шевченка, 100 На карті

Внесені зміни

    Номер: 110d2a532e284aa9a8ae9f74175d2eef
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Сторони домовились внести зміни до Договору: пункт 3.2. Розділу 3 Договору викласти в наступній редакції: Вартість робіт по даному Договору в межах державного фінансування на 2019 рік становить: 7985752,00 грн. Додаток № 2 до Договору "Календарний план виконання робіт" викласти в новій редакції, згідно державного фінансування на 2019 рік.
    Номер додаткової угоди: 46
    Дата внесення змін до договору: 24.01.2019 10:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода 2.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 493ff7298bfe4cf6b59d36da45547fdb
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Додаток № 2 до Договору "Календарний план виконання робіт" викласти в новій редакції, згідно державного фінансування на 2019 рік
    Номер додаткової угоди: 46
    Дата внесення змін до договору: 25.03.2019 15:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода 3.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 8093eeaf738d4b7b8e92026187332112
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Сторони домовились внести зміни до Договору, а саме: 1. Пункт 4.1. Розділу 4 Договору викласти у такій редакції: «4.1. Замовник може, при наявності бюджетного фінансування, перерахувати Підряднику аванс для придбання і постачання необхідних для виконання робіт матеріалів, конструкцій, виробів і обладнання в розмірі до 30 % вартості річного обсягу робіт. Підрядник зобов’язується виконати роботи по отриманому авансу у межах строків, визначених Постановою Кабінету Міністрів України від 23.04.2014 №117 «Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти» та Постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2001 № 1764 «Про затвердження Порядку державного фінансування капітального будівництва». По закінченні вказаного терміну Підрядник повертає невикористані суми авансу на розрахунковий рахунок Замовника. Порядок надання авансу здійснюється у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 23.04.2014 №117 «Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти» та Постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2001 № 1764 «Про затвердження Порядку державного фінансування капітального будівництва. Зарахування авансу здійснюється на підставі актів виконаних робіт (ф. КБ-2В, ф. КБ-3).» 2. Сторони домовились, що Замовник перераховує підряднику аванс для придбання і постачання необхідних для виконання робіт матеріалів, конструкцій, виробів і обладнання в розмірі до 30% вартості річного обсягу робіт на 2019 рік у сумі 2 395 725,60 грн. (два мільйони триста дев’яносто п’ять тисяч сімсот двадцять п’ять грн.60 коп.) 3. Сторони домовились викласти в новій редакції Додаток № 2 до Договору «Календарний план виконання робіт».
    Номер додаткової угоди: 46
    Дата внесення змін до договору: 01.04.2019 10:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Договір № 46 ДУ № 5.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: be0e638864354f9e85fb63a4eb3edbad
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Сторони домовились внести зміни до Договору, а саме: пункт 12.1. Розділу 12 Договору викласти у такій редакції: 12.1. Цей Договір вважається укладеним і набирає чинності з моменту його підписання Сторонами, скріплення печатками та діє до "31" грудня 2020 р., а в частині розрахунків до повного його виконання."
    Номер додаткової угоди: 6
    Дата внесення змін до договору: 28.12.2019 15:00
    Статус:
    Опубліковано
PDF
Додаткова угода № 6 Договір № 46 Зозулинці.PDF
p7s
sign.p7s