• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Будівництво амбулаторії первинної медичної допомоги по вул. Центральна, 29б в с.Будилів Козівського району Тернопільської області

Завершена

8 229 984.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 41 149.92 UAH
Номер: a8baf26acbd64af38ba798361652b49e
Внутрішній номер закупівлі: 2717353
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-11-06-001593-c   
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Контактна особа: Оксана Теодорівна Волчек +380352235094 volchek.o.t@gmail.com http://uozter.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45215000-7 Будівництво закладів охорони здоров’я та будівель соціальних служб, крематоріїв і громадських убираленьАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 8 229 984.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 41 149.92 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 40 000.00 UAH
Період уточнення: 06.11.2018 14:53 - 12.11.2018 19:00
Період прийому пропозицій: 06.11.2018 14:53 - 22.11.2018 19:00
Аукціон: 23.11.2018 11:02 - 23.11.2018 11:23
Період кваліфікації: 23.11.2018 11:23 - 27.11.2018 16:26
Період завантаження договору: 23.11.2018 11:23 - 13.12.2018 11:23

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Будівництво амбулаторії первинної медичної допомоги по вул. Центральна, 29б в с.Будилів Козівського району Тернопільської області
Код ДК 021:2015: 45215000-7 Будівництво закладів охорони здоров’я та будівель соціальних служб, крематоріїв і громадських убиралень
Кількість 1 роботи
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання Україна, Тернопільська область, с.Будилів, вул. Центральна, 29б На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕРБУДСЕРВІС"

Оскарження: 23.11.2018 11:23 - 08.12.2018 00:00
Початкова пропозиція 8 221 243.03 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
8 221 243.03 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.11.2018 16:26
Документи 166
Скарги 0
ТОВ ГЛОБАЛ БІЛД ІНЖИНІРИНГ
Початкова пропозиція 8 229 977.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
8 229 977.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 45
Скарги 0

Контракти

Номер: fc73e68f2a454d0e9f30b3e073e60017
Ідентифікатор договору: UA-2018-11-06-001593-c-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕРБУДСЕРВІС"
Номер договору: 41
Сума договору: 8 221 243.03 UAH з ПДВ
Сума договору: 6 851 035.86 UAH без ПДВ
Період дії договору: 12.12.2018 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 12.12.2018 15:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір № 41 від 12.12.2018 року.pdf
pdf
Додаток 1 до Договору № 41 від 12.12.2018 року.pdf
pdf
Додаток 2 до Договору № 41 від 12.12.2018 року.pdf
pdf
Додаткова угода 1.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода № 3.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода № 4 Договір № 41 Будилів.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
БудилівДУ №5.pdf
p7s
sign.p7s
PDF
Будилів.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
Будилів.PDF
p7s
sign.p7s
pdf
ДУбудил.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s