-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Будівництво амбулаторії первинної медичної допомоги по вул. Центральна, 29б в с.Будилів Козівського району Тернопільської області
Тендер Prozorro UA-2018-11-06-001593-c
Завершена
8 229 984.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 41 149.92 UAH
мін. крок: 0.5% або 41 149.92 UAH
Період уточнення:
06.11.2018 14:53 - 12.11.2018 19:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим