-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Будівництво амбулаторії первинної медичної допомоги по вул. Заводській в с. Базаринці Збаразького району Тернопільської області
Тендер Prozorro UA-2018-11-05-000665-b
Завершена
8 174 547.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 40 872.74 UAH
мін. крок: 0.5% або 40 872.74 UAH
Номер:
21feefe7f2c2422e8a212173c107d67e
Внутрішній номер закупівлі:
2682709
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-05-000665-b
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02013171
-
Адреса:
46021, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. ГРУШЕВСЬКОГО, буд. 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Теодорівна Волчек +380352235094 volchek.o.t@gmail.com http://uozter.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45215000-7 Будівництво закладів охорони здоров’я та будівель соціальних служб, крематоріїв і громадських убираленьАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
8 174 547.40 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
40 872.74 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
40 000.00 UAH
Період уточнення:
05.11.2018 12:01 - 11.11.2018 18:00
Період прийому пропозицій:
05.11.2018 12:01 - 21.11.2018 18:00
Аукціон:
22.11.2018 13:21 - 22.11.2018 13:42
Період кваліфікації:
22.11.2018 13:42 - 23.11.2018 15:31
Період завантаження договору:
22.11.2018 13:42 - 12.12.2018 13:42
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Будівництво амбулаторії первинної медичної допомоги по вул. Заводській в с. Базаринці Збаразького району Тернопільської області
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "ОВС- СЕРВІС"
Оскарження: 22.11.2018 13:42 - 04.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34037500
-
Контактна особа:
Василь Синчишин +380685153602 s-vasil@ukr.net
-
Адреса:
47302, Україна, Тернопільська область, Збаразький район, місто Збараж, ВУЛИЦЯ ОСТРОЗЬКОГО, будинок 23
Оскарження: 22.11.2018 13:42 - 04.12.2018 00:00
Початкова пропозиція
8 046 305.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
8 046 305.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.11.2018 15:31
Документи
113
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МІЖНАРОДНІ ІНЖЕНЕРНІ СИСТЕМИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41453894
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МІЖНАРОДНІ ІНЖЕНЕРНІ СИСТЕМИ" +380673541252 interenginsystem@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 46018, Тернопільська обл., місто Тернопіль, ВУЛИЦЯ ВИННИЧЕНКА, будинок 7, квартира 25
Початкова пропозиція
8 171 768.45 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
8 171 768.45 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
55
Скарги
0
Контракти
Номер:
721830dcd57d4f67ba64ba7069a2947f
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-05-000665-b-c1
Постачальник:
ПП "ОВС- СЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34037500
-
Контактна особа:
Василь Синчишин +380685153602 s-vasil@ukr.net
-
Адреса:
47302, Україна, Тернопільська область, Збаразький район, місто Збараж, ВУЛИЦЯ ОСТРОЗЬКОГО, будинок 23
Номер договору:
33
Сума договору:
7 244 725.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
6 838 850.83 UAH без ПДВ
Період дії договору:
06.12.2018 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
06.12.2018 11:00
Статус:
Виконаний