-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Будівництво амбулаторії первинної медичної допомоги по вул. Заводській в с. Базаринці Збаразького району Тернопільської області
Тендер Prozorro UA-2018-11-05-000665-b
Завершена
8 174 547.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 40 872.74 UAH
мін. крок: 0.5% або 40 872.74 UAH
Період уточнення:
05.11.2018 12:01 - 11.11.2018 18:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим