-
Відкриті торги
-
КЕП
Будівництво амбулаторії первинної медичної допомоги по вул. Заводській в с. Базаринці Збаразького району Тернопільської області
7 244 725.00
UAH з ПДВ
Номер:
721830dcd57d4f67ba64ba7069a2947f
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-05-000665-b-c1
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02013171
-
Контактна особа:
Оксана Теодорівна Волчек +380352235094 volchek.o.t@gmail.com http://uozter.gov.ua
-
Адреса:
46021, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. ГРУШЕВСЬКОГО, буд. 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПП "ОВС- СЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34037500
-
Контактна особа:
Василь Синчишин +380685153602 s-vasil@ukr.net
-
Адреса:
47302, Україна, Тернопільська область, Збаразький район, місто Збараж, ВУЛИЦЯ ОСТРОЗЬКОГО, будинок 23
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Номер договору:
33
Дата підписання:
06.12.2018 11:00
Період дії договору:
06.12.2018 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
7 244 725.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 405 874.17 UAH)
Оплачено:
7 244 725.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 405 874.17 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Будівництво амбулаторії первинної медичної допомоги по вул. Заводській в с. Базаринці Збаразького району Тернопільської області
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2019
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
5ffcc2b3b6d04ec78a55161ddb44252c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. Фактична вартість виконаних робіт за Договором по будівництву амбулаторії первинної медичної допомоги по вул. Заводська в с. Базаринці Збаразького району Тернопільської області (45215000-7 – Будівництво закладів охорони здоров’я та будівель соціальних служб, крематоріїв і громадських убиралень) становить 3 133 553,00 грн. (три мільйони сто тридцять три тисячі п’ятсот п’ятдесят три гривні 00 коп.).
2. Сторони домовились внести зміни до Договору, а саме:
2.1. пункт 3.2 Розділу 3 Договору викласти у наступній редакції:
«3.2. Вартість робіт по даному Договору в межах державного фінансування на 2019 рік становить: 4 912 752,00 грн. (чотири мільйони дев’ятсот дванадцять тисяч сімсот п’ятдесят дві гривні 00 коп.), в тому числі 4 421 476,80 грн. (чотири мільйони чотириста двадцять одна тисяча чотириста сімдесят шість гривень 80 коп.) – кошти державного бюджету, 491 275,20 грн. (чотириста дев’яносто одна тисяча двісті сімдесят п’ять гривень 20 коп.) – кошти місцевого бюджету.
Коригування динамічної ціни відбувається лише у випадках, передбачених законодавством, що регулює сферу державних закупівель, Постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.2005 № 668 та Правил визначення вартості будівництва ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013, прийнятих наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 липня 2013 року №293, чинним законодавством України та цим Договором.».
2.2. пункт 4.1. Розділу 4 Договору викласти у такій редакції:
«4.1. Замовник може, при наявності бюджетного фінансування, перерахувати Підряднику аванс для придбання і постачання необхідних для виконання робіт матеріалів, конструкцій, виробів і обладнання в розмірі до 30 % вартості річного обсягу робіт. Підрядник зобов’язується виконати роботи по отриманому авансу у межах строків, визначених Постановою Кабінету Міністрів України від 23.04.2014 №117 «Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти» та Постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2001 № 1764 «Про затвердження Порядку державного фінансування капітального будівництва». По закінченні визначеного законодавством терміну Підрядник повертає невикористані суми авансу на розрахунковий рахунок Замовника. Порядок надання авансу здійснюється у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 23.04.2014 №117 «Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти» та Постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2001 № 1764 «Про затвердження Порядку державного фінансування капітального будівництва.
Зарахування авансу здійснюється на підставі актів виконаних робіт (ф. КБ-2В, ф. КБ-3).».
3. Сторони домовились, що Замовник перераховує Підряднику аванс для придбання і постачання необхідних для виконання робіт матеріалів, конструкцій, виробів і обладнання в розмірі до 30% вартості річного обсягу робіт на 2019 рік у сумі 1 473 825,60 грн. (один мільйон чотириста сімдесят три тисячі вісімсот двадцять п’ять гривень 60 коп.).
4. Сторони домовились викласти в новій редакції Додаток № 2 до Договору «Календарний план виконання робіт».
5. Сторони домовились викласти реквізити Замовника та Підрядника, що містяться у Розділі 15 Договору викласти у наступній редакції.
Номер додаткової угоди:
33
Дата внесення змін до договору:
27.06.2019 10:00
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
bf77125e1560428bb1e81ab844bedd98
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони домовились внести зміни до Договору, а саме: пункт 12.1. Розділу 12 Договору викласти у такій редакції:
12.1. Цей Договір вважається укладеним і набирає чинності з моменту його підписання Сторонами, скріплення печатками та діє до "31" грудня 2020 р., а в частині розрахунків до повного його виконання."
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
28.12.2019 15:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
13021d5cb6d642bcbe930bda72ce471f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. Вартість робіт по даному Договору в межах державного фінансування на 2020 рік становить 1265137,00 грн. 2. Додаток №2 Договору "Календарний план виконання робіт" викласти в новій редакції. 3.Реквізити Замовника та Підрядника викласти в новій редакції.
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
05.05.2020 11:00
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
3e33330c134646fead3122e573b29b52
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони домовилися внести зміни до Договору, а саме: пункт 12.1. Розділу 12 Договору викласти у такій редакції: "12.1. Цей Договір вважається укладеним і набирає чинності з моменту його підписання Сторонами, скріплення печатками та діє до "31" грудня 2021 р., а в частині розрахунків до повного його виконання".
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
30.12.2020 17:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
28f1a13df18d4b3e96b326f0463a9d25
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
"3.2.Вартість робіт по Договору в межах державного фінансування на 2021 рік становить: 845655,00 грн., в тому числі 761089,50 грн.- кошти державного бюджету, 84565,50 грн. - кошти місцевого бюджету"
Номер додаткової угоди:
6
Дата внесення змін до договору:
22.04.2021 09:04
Статус:
Опубліковано
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
d2539ee7147341e0a6e2206b312996a1
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
3.1.Договору викласти в наступній редакції "Договірна ціна на момент укладання Договору є динамічною і становить: 7244725,00 гривень".
3.2.Договору викласти у наступній редакції: "Вартість робіт по даному Договору в межах державного фінансування на 2021 рік становить: 44075,00 грн., в тому числі 39667,50 грн.-кошти державного бюджету, 4407,50 грн.-кошти місцевого бюджету".
Номер додаткової угоди:
7
Дата внесення змін до договору:
18.05.2021 11:22
Статус:
Опубліковано