-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Будівництво амбулаторії по вул. Осередок 15 Б в с. Більче-Золоте Борщівського району Тернопільської області
Тендер Prozorro UA-2019-02-15-001528-b
Завершена
5 830 949.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 29 154.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 29 154.75 UAH
Номер:
887c20a746f0413d9513b6379884e084
Внутрішній номер закупівлі:
3179756
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-02-15-001528-b
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02013171
-
Адреса:
46021, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. ГРУШЕВСЬКОГО, буд. 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Теодорівна Волчек +380352235094 volchek.o.t@gmail.com http://uozter.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45215000-7 Будівництво закладів охорони здоров’я та будівель соціальних служб, крематоріїв і громадських убираленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
5 830 949.20 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
29 154.75 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
25 000.00 UAH
Період уточнення:
15.02.2019 13:53 - 26.02.2019 20:00
Період прийому пропозицій:
15.02.2019 13:53 - 08.03.2019 20:00
Аукціон:
11.03.2019 13:15 - 11.03.2019 13:36
Період кваліфікації:
11.03.2019 13:36 - 14.03.2019 14:44
Період завантаження договору:
11.03.2019 13:36 - 31.03.2019 13:36
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Будівництво амбулаторії по вул. Осередок 15 Б в с. Більче-Золоте Борщівського району Тернопільської області
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
48733, Україна, Тернопільська область, с. Більче-Золоте, вул. Осередок 15 Б
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "БП "БУДКОМФОРТ" "
Оскарження: 11.03.2019 13:36 - 25.03.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42289320
-
Контактна особа:
Богдан Гаврилюк +380676006021 bydkomf@ukr.net
-
Адреса:
48601, Україна, Тернопільська область, Заліщицький район, місто Заліщики, ВУЛИЦЯ 40 РОКІВ ПЕРЕМОГИ, будинок 14А
Оскарження: 11.03.2019 13:36 - 25.03.2019 00:00
Початкова пропозиція
5 580 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
5 580 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.03.2019 14:44
Документи
55
Скарги
0
ТОВ "Будівельна компанія "ВАЛК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40682650
-
Контактна особа:
Ліщишин Сергій Іванович +380352433838 valk_bk@ukr.net
-
Адреса:
46003, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, провулок За Рудкою,6
Початкова пропозиція
5 823 681.05 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
5 823 681.05 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
94
Скарги
0
Контракти
Номер:
235712214d48479c89008dbbfb0d6994
Ідентифікатор договору:
UA-2019-02-15-001528-b-a1
Постачальник:
ТОВ "БП "БУДКОМФОРТ" "
×
-
Код ЄДРПОУ:
42289320
-
Контактна особа:
Богдан Гаврилюк +380676006021 bydkomf@ukr.net
-
Адреса:
48601, Україна, Тернопільська область, Заліщицький район, місто Заліщики, ВУЛИЦЯ 40 РОКІВ ПЕРЕМОГИ, будинок 14А
Номер договору:
26
Сума договору:
5 580 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
4 650 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.03.2019 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
29.03.2019 09:00
Статус:
Виконаний