-
Відкриті торги
-
КЕП
Будівництво амбулаторії по вул. Осередок 15 Б в с. Більче-Золоте Борщівського району Тернопільської області
5 580 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
235712214d48479c89008dbbfb0d6994
Ідентифікатор договору:
UA-2019-02-15-001528-b-a1
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02013171
-
Контактна особа:
Оксана Теодорівна Волчек +380352235094 volchek.o.t@gmail.com http://uozter.gov.ua
-
Адреса:
46021, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. ГРУШЕВСЬКОГО, буд. 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "БП "БУДКОМФОРТ" "
×
-
Код ЄДРПОУ:
42289320
-
Контактна особа:
Богдан Гаврилюк +380676006021 bydkomf@ukr.net
-
Адреса:
48601, Україна, Тернопільська область, Заліщицький район, місто Заліщики, ВУЛИЦЯ 40 РОКІВ ПЕРЕМОГИ, будинок 14А
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Номер договору:
26
Дата підписання:
29.03.2019 09:00
Період дії договору:
29.03.2019 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
5 580 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 930 000.00 UAH)
Оплачено:
5 580 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 930 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Будівництво амбулаторії по вул. Осередок 15 Б в с. Більче-Золоте Борщівського району Тернопільської області
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
48733, Україна, Тернопільська область, с. Більче-Золоте, вул. Осередок 15 Б
На карті
Внесені зміни
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
d95a6550c06444a890be1921e9f994ca
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони домовились внести зміни до Договору, а саме: пункт 12.1. Розділу 12 Договору викласти у такій редакції:
12.1. Цей Договір вважається укладеним і набирає чинності з моменту його підписання Сторонами, скріплення печатками та діє до "31" грудня 2020 р., а в частині розрахунків до повного його виконання."
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
28.12.2019 15:00
Статус:
Опубліковано