-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 – 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з п...×-
Код ДК 021:2015 – 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з проведення контролю за джерелами викидів шкідливих речовин в атмосферу на межі санітарно-захисної зони)
- ID: UA-2026-09-01-010747-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257552
ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з п...×-
Код ДК 021:2015 – 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з проведення контролю за джерелами викидів шкідливих речовин в атмосферу на межі санітарно-захисної зони)
- ID: UA-2026-07-02-008714-a
- Дата створення : 02.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29717965
ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з л...×-
Код ДК 021:2015 - 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з лабораторних досліджень викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел)
- ID: UA-2025-10-28-014676-a
- Дата створення : 28.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26921685
ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги інв...×-
Код ДК 021:2015 - 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги інвентаризації джерел викидів та їх вимірювання з отриманням дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами)
- ID: UA-2025-08-11-001725-a
- Дата створення : 11.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26098601
ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з п...×-
Код ДК 021:2015 – 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з проведення контролю за джерелами викидів шкідливих речовин в атмосферу на межі санітарно-захисної зони)
- ID: UA-2025-08-11-001300-a
- Дата створення : 11.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26098180
ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015- 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з ла...×-
код ДК 021:2015- 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з лабораторних досліджень від стаціонарних джерел викидів (газоподібні продукти горіння котельні))
- ID: UA-2025-07-31-006445-a
- Дата створення : 31.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26020975
ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з л...×-
код ДК 021:2015 - 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з лабораторних досліджень від стаціонарних джерел викидів (газоподібні продукти горіння котельні)
- ID: UA-2024-11-19-005801-a
- Дата створення : 19.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23304531
ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код за ДК 021:2015 - 90730000-3–Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги...×-
код за ДК 021:2015 - 90730000-3–Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з інвентаризації джерел викидів та їх вимірювання для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря), ВК-24П_46/3-ВО
- ID: UA-2024-07-10-005582-a
- Дата створення : 10.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22039118
ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код за ДК 021:2015 - 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги...×-
Код за ДК 021:2015 - 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги інвентаризації джерел викидів та їх вимірювання з отриманням дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами), ВК-24П 47 ВО
- ID: UA-2024-06-19-010655-a
- Дата створення : 19.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21879471
ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код за ДК 021:2015 - 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги...×-
код за ДК 021:2015 - 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з лабораторних досліджень викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел), ВК-24П_43/3-ВТ
- ID: UA-2024-06-14-009682-a
- Дата створення : 14.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21841271
ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код за ДК 021:2015 - 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги...×-
код за ДК 021:2015 - 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги інвентаризації джерел викидів та їх вимірювання з отриманням дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами), ВК-24П_41/3-ВТ
- ID: UA-2024-06-07-001122-a
- Дата створення : 07.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21768651
ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги інв...×-
код ДК 021:2015 - 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги інвентаризації джерел викидів та їх вимірювання з отриманням дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами), ВК-24П_40/3-ВТ
- ID: UA-2024-06-05-009065-a
- Дата створення : 05.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21750761
ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з п...×-
код ДК 021:2015 - 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з проведення контролю за джерелами викидів шкідливих речовин в атмосферу на межі санітарно-захисної зони), ВК-24П_33/3-ВТ
- ID: UA-2024-05-02-010354-a
- Дата створення : 02.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21467611
ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015:90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги інвен...×-
код ДК 021:2015:90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги інвентаризації джерел викидів та їх вимірювання з отриманням дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря), ВК-24П_3/10-ВТ
- ID: UA-2024-03-19-007377-a
- Дата створення : 19.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21059224
ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015:90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги інвен...×-
код ДК 021:2015:90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги інвентаризації джерел викидів та їх вимірювання з отриманням дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря), ВК-24П_3/5-ВТ
- ID: UA-2024-02-28-002460-a
- Дата створення : 28.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20875719
ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняТорги не відбулисяТорги не відбулися -