-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 – 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з проведення контролю за джерелами викидів шкідливих речовин в атмосферу на межі санітарно-захисної зони)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-010747-a
Завершена
3 153.18
UAH з ПДВ
Номер:
c5a727ff784f4f8cb17d36eeaa2661b6
Внутрішній номер закупівлі:
30257552
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-010747-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ВОКЗАЛЬНА КОМПАНІЯ " АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43665271
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Вангородська Олександра Миколаївна 380443097730 vangorodska.o.m@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації, договір укладено відповідно до підпункту 6 пункту 13 постанови Кабінету Міністрів України № 1178 від 12 жовтня 2022 року «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» у зв’язку з відміною відкритих торгів через відсутність учасника (учасників) процедури закупівлі згідно з оголошенням ЦБД № UA-2026-07-02-008714-a
Очікувана вартість:
3 153.18 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Опис4.2. ЗАМОВНИК здійснює розрахунок за надані Послуги на підставі наданого ВИКОНАВЦЕМ рахунку-фактури з відтермінуванням платежу на 30 (тридцятий) календарний день з дати підписання Сторонами Акта приймання-передачі наданих Послуг за умови реєстрації контрагентом податкової накладної, оформленої згідно з вимогами законодавства України, не пізніше ніж за 3 (три) календарні дні до дати оплати, визначеної умовами договору. У випадку якщо податкова накладна зареєстрована пізніше ніж за 3 (три) календарні дні до дати оплати, визначеної цим пунктом, оплата здійснюється на 5 (п’ятий) календарний день з дати реєстрації податкової накладної. У випадку якщо на дату оплати реєстрацію податкової накладної зупинено, оплата здійснюється на 5 (п’ятий) календарний день з дати отримання покупцем на електронну адресу vkbs4@ln.railway.lviv.ua повідомлення від постачальника з копією квитанції про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних. У разі якщо дата оплати припадає на вихідний день, оплата здійснюється на наступний робочий день після вихідного.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- ОписНадання Послуг здійснюється протягом 30 календарних днів тільки на підставі наданої письмової рознарядки ЗАМОВНИКА, яка вважається дозволом на надання Послуг, та є підтвердженням готовності ЗАМОВНИКА до приймання Послуг. ЗАМОВНИК не несе відповідальності за надання рознарядки не на повний обсяг Послуг, залежно від реального фінансування видатків та/або його потреб.
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код ДК 021:2015 – 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з проведення контролю за джерелами викидів шкідливих речовин в атмосферу на межі санітарно-захисної зони)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «Моноліт-Еко»
×
-
Код ЄДРПОУ:
32639930
-
Адреса:
79034, Україна, Львівська область, Львів, Тернопільська, 9, тел: +38 (050) 337-78-33
Ціна пропозиції
3 153.18 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 17:07
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
030bb2c9e0714cdb822b684538a3b3f6
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-010747-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Моноліт-Еко»
×
-
Код ЄДРПОУ:
32639930
-
Адреса:
79034, Україна, Львівська область, Львів, Тернопільська, 9, тел: +38 (050) 337-78-33
Номер договору:
УЗ/ВК-239/2026-Ю
Сума договору:
3 153.18 UAH з ПДВ
Сума договору:
2 627.65 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний