-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з проведення контролю за джерелами викидів шкідливих речовин в атмосферу на межі санітарно-захисної зони)
Тендер Prozorro UA-2026-07-02-008714-a
Більш детальна інформація в тендерній документації.
Торги не відбулися
2 627.73
UAH без ПДВ
Номер:
4b18963d49df490e8b500437fb272a72
Внутрішній номер закупівлі:
29717965
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-02-008714-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ВОКЗАЛЬНА КОМПАНІЯ " АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43665271
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Вангородська Олександра Миколаївна 380443097730 vangorodska.o.m@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 627.73 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.07.2026 15:59 - 07.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.07.2026 15:59 - 10.07.2026 18:00
Аукціон:
з 13.07.2026 11:16
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 627.73 Код ДК 021:2015 – 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з проведення контролю за джерелами викидів шкідливих речовин в атмосферу на межі санітарно-захисної зони)