-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з проведення контролю за джерелами викидів шкідливих речовин в атмосферу на межі санітарно-захисної зони), ВК-24П_33/3-ВТ
Тендер Prozorro UA-2024-05-02-010354-a
Більш детальну інформацію зазначено в тендерній документації. Проєкт договору в тендерній документації.
Завершена
3 921.44
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 39.21 UAH
мін. крок: 1% або 39.21 UAH
Номер:
a949ed011c524c478484d469bc93620e
Внутрішній номер закупівлі:
21467611
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-02-010354-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ВОКЗАЛЬНА КОМПАНІЯ " АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43665271
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, 01032, Україна , Київська обл., Київ, ВОКЗАЛЬНА ПЛОЩА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Зарицький Олег 380443097735 zarytskyi.o.i@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 921.44 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.05.2024 17:07 - 13.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
02.05.2024 17:07 - 16.05.2024 18:00
Аукціон:
17.05.2024 12:51 - 17.05.2024 13:20
Період кваліфікації:
17.05.2024 13:20 - 28.05.2024 13:24
Період завантаження договору:
03.06.2024 00:00 - 13.06.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 921.44 код ДК 021:2015 - 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з проведення контролю за джерелами викидів шкідливих речовин в атмосферу на межі санітарно-захисної зони)