-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з проведення контролю за джерелами викидів шкідливих речовин в атмосферу на межі санітарно-захисної зони), ВК-24П_33/3-ВТ
Тендер Prozorro UA-2024-05-02-010354-a
Більш детальну інформацію зазначено в тендерній документації. Проєкт договору в тендерній документації.
Завершена
3 921.44
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 39.21 UAH
мін. крок: 1% або 39.21 UAH
Період уточнення:
02.05.2024 17:07 - 13.05.2024 00:00
Відповідь надана
ВИМОГА
Номер:
e8da9a8472874bcd9dab47d6087cec77
Дата опублікування:
06.05.2024 17:12
Опис:
На Вашу відповідь - "Доброго дня! Ваше запитання розглянуто, зміни до Тендерної документації вноситись не будуть."
ВИМАГАЮ, внести зміни до ТД, бо згідно ЗУ "Про публічні закупівлі" - не внесення змін з питання документації компетентності лабораторії - є дискримінацією. Свідоцтво про відповідність системи вимірювань вимогам ДСТУ ISO 10012-2005 - є аналогічним документом як і "свідоцтво про визнання технічної компетентності". Видав його орган який уповноважений на видання цього документу і належить до МІНІСТЕРСТВА ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ.
Буду вдячний за розгляд та внесення змін.
Відповідь:
Доброго дня! До тендерної документації будуть внесені зміни
Дата відповіді:
08.05.2024 16:28
Відповідь надана
Внесення змін до Тендерної документації
Номер:
82169f8fecd147f786f038e02b49f152
Дата опублікування:
03.05.2024 11:48
Опис:
Доброго дня, прошу внести зміни до Тендерної документації, для того щоб уникнути дискримінацію інших Учасників, а саме:
1. Додаток 1 (Документальне підтвердження відповідності технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам предмета закупівлі) п. 2 доповнити: "копія Свідоцтва про відповідність системи вимірювань вимогам ДСТУ ISO 10012-2005 з додатками, який є невід'ємною частиною свідоцтва і засвідчує , що за результатами аудиту стан системи вимірювань випробувальної лабораторії відповідає вимогам ДСТУ ISO 10012-2005 «Системи керування вимірюваннями. Вимоги до процесів вимірювання та вимірювального обладнання», дійсного на весь період надання послуг.".
Будемо вдячні за розгляд даної вимоги та внесення змін до ТД.
Відповідь:
Доброго дня! Ваше запитання розглянуто, зміни до Тендерної документації вноситись не будуть.
Дата відповіді:
06.05.2024 16:53