-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з лабораторних досліджень від стаціонарних джерел викидів (газоподібні продукти горіння котельні)
Тендер Prozorro UA-2024-11-19-005801-a
Більш детальну інформацію зазначено в тендерній документації. Проєкт договору в тендерній документації.
Завершена
3 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 30.00 UAH
мін. крок: 1% або 30.00 UAH
Номер:
167c179fdb4648fd8d9d1a1ca484e450
Внутрішній номер закупівлі:
23304531
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-19-005801-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ВОКЗАЛЬНА КОМПАНІЯ " АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43665271
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Зарицький Олег 380443097735 zarytskyi.o.i@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.11.2024 11:37 - 24.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
19.11.2024 11:37 - 27.11.2024 18:00
Період кваліфікації:
27.11.2024 18:00 - 02.12.2024 16:36
Період завантаження договору:
08.12.2024 00:00 - 18.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 000.00 код ДК 021:2015 - 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з лабораторних досліджень від стаціонарних джерел викидів (газоподібні продукти горіння котельні)