• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

код ДК 021:2015 - 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з лабораторних досліджень від стаціонарних джерел викидів (газоподібні продукти горіння котельні)

Оголошено тендер

3 600.00 UAH
Номер: 7ae38704cde847e3b71feddd8995be7a
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-11-19-007110-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ "ВОКЗАЛЬНА КОМПАНІЯ " АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Замовник: ФІЛІЯ "ВОКЗАЛЬНА КОМПАНІЯ " АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Очікувана вартість: 3 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: код ДК 021:2015 - 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з лабораторних досліджень від стаціонарних джерел викидів (газоподібні продукти горіння котельні)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення
Дата опублікування: 19.11.2024 11:29

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 600.00 UAH