• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

код ДК 021:2015:90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги інвентаризації джерел викидів та їх вимірювання з отриманням дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря), ВК-24П_3/5-ВТ

Торги не відбулися

15 300.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 153.00 UAH
Номер: 20fcd10b7dfb455bb9cca618c6d30f2f
Внутрішній номер закупівлі: 20875719
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-02-28-002460-a   
Замовник: ФІЛІЯ "ВОКЗАЛЬНА КОМПАНІЯ " АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Контактна особа: Зарицький Олег 380443097735 zarytskyi.o.i@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 15 300.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 28.02.2024 10:28 - 04.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 28.02.2024 10:28 - 07.03.2024 18:00
Період кваліфікації: 07.03.2024 18:01 - 18.03.2024 13:48

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴15 300.00 Послуги інвентаризації джерел викидів та їх вимірювання з отриманням дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря