-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015:90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги інвентаризації джерел викидів та їх вимірювання з отриманням дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря)
Оголошено тендер
18 360.00
UAH
Номер:
a378c6d9ea614658b6b153c30266a80e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-02-28-002789-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ФІЛІЯ "ВОКЗАЛЬНА КОМПАНІЯ " АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43665271
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ФІЛІЯ "ВОКЗАЛЬНА КОМПАНІЯ " АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43665271
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
18 360.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код ДК 021:2015:90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги інвентаризації джерел викидів та їх вимірювання з отриманням дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення
Дата опублікування:
28.02.2024 10:17
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума18 360.00 UAH