-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015:90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги інвентаризації джерел викидів та їх вимірювання з отриманням дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря), ВК-24П_3/5-ВТ
Тендер Prozorro UA-2024-02-28-002460-a
Торги не відбулися
15 300.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 153.00 UAH
мін. крок: 1% або 153.00 UAH
Період уточнення:
28.02.2024 10:28 - 04.03.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим