-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги інвентаризації джерел викидів та їх вимірювання з отриманням дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами)
Тендер Prozorro UA-2025-08-11-001725-a
Більш детальна інформація в тендерній документації.
Торги не відбулися
46 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 460.00 UAH
мін. крок: 1% або 460.00 UAH
Номер:
e93544b4358a48b194d27b8dde2307ba
Внутрішній номер закупівлі:
26098601
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-11-001725-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ВОКЗАЛЬНА КОМПАНІЯ " АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43665271
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Зарицький Олег 380443097735 zarytskyi.o.i@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
46 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
11.08.2025 10:21 - 16.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
11.08.2025 10:21 - 19.08.2025 18:00
Аукціон:
з 20.08.2025 15:19
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴46 000.00 код ДК 021:2015 – 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги інвентаризації джерел викидів та їх вимірювання з отриманням дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами)