• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Код ДК 021:2015 - 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги інвентаризації джерел викидів та їх вимірювання з отриманням дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами)

Оголошено тендер

55 200.00 UAH
Номер: 4c07430847a24fcba286a968e575231d
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-08-11-002249-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ "ВОКЗАЛЬНА КОМПАНІЯ " АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Замовник: ФІЛІЯ "ВОКЗАЛЬНА КОМПАНІЯ " АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Очікувана вартість: 55 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Код ДК 021:2015 - 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги інвентаризації джерел викидів та їх вимірювання з отриманням дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення
Дата опублікування: 11.08.2025 10:14

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума55 200.00 UAH