-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги інвентаризації джерел викидів та їх вимірювання з отриманням дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами)
Тендер Prozorro UA-2025-08-11-001725-a
Більш детальна інформація в тендерній документації.
Торги не відбулися
46 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 460.00 UAH
мін. крок: 1% або 460.00 UAH
Період уточнення:
11.08.2025 10:21 - 16.08.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим