• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015 - 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з лабораторних досліджень викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел)

Надання Послуг здійснюється протягом 30 (тридцяти) календарних днів з дня отримання письмової рознарядки ЗАМОВНИКА, яка вважається дозволом на надання Послуг, та є підтвердженням готовності ЗАМОВНИКА до приймання Послуг.

Завершена

7 751.90 UAH без ПДВ
Номер: 7a2cf9ae65e04426aa2278bfdc790cb3
Внутрішній номер закупівлі: 26921685
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-28-014676-a   
Замовник: ФІЛІЯ "ВОКЗАЛЬНА КОМПАНІЯ " АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Контактна особа: Галина Міщенко 380443097731 mishchenko.g.i@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 7 751.90 UAH без ПДВ
Період уточнення: 28.10.2025 16:40 - 02.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 28.10.2025 16:40 - 05.11.2025 18:00
Аукціон: 06.11.2025 13:42 - 06.11.2025 14:11
Період кваліфікації: 06.11.2025 14:11 - 13.11.2025 15:02
Період завантаження договору: 19.11.2025 00:00 - 29.11.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴7 751.90 Код ДК 021:2015 - 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з лабораторних досліджень викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел)