-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015- 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з лабораторних досліджень від стаціонарних джерел викидів (газоподібні продукти горіння котельні))
Тендер Prozorro UA-2025-07-31-006445-a
Більш детальна інформація в тендерній документації.
Завершена
1 670.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 16.70 UAH
мін. крок: 1% або 16.70 UAH
Номер:
fbb371bae91d4938a26a4fc30f3764be
Внутрішній номер закупівлі:
26020975
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-31-006445-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ВОКЗАЛЬНА КОМПАНІЯ " АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43665271
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Зарицький Олег 380443097735 zarytskyi.o.i@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 670.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.07.2025 15:07 - 05.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
31.07.2025 15:07 - 08.08.2025 18:00
Аукціон:
11.08.2025 14:18 - 11.08.2025 14:41
Період кваліфікації:
11.08.2025 14:41 - 15.08.2025 09:35
Період завантаження договору:
21.08.2025 00:00 - 31.08.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 670.00 код ДК 021:2015 – 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з лабораторних досліджень від стаціонарних джерел викидів (газоподібні продукти горіння котельні)