-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015- 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з лабораторних досліджень від стаціонарних джерел викидів (газоподібні продукти горіння котельні))
Оголошено тендер
2 004.00
UAH
Номер:
0b08aea3fc3140a3a5cd21f5cfcd37fd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-07-31-007834-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ФІЛІЯ "ВОКЗАЛЬНА КОМПАНІЯ " АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43665271
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ФІЛІЯ "ВОКЗАЛЬНА КОМПАНІЯ " АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43665271
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
2 004.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код ДК 021:2015- 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з лабораторних досліджень від стаціонарних джерел викидів (газоподібні продукти горіння котельні))
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення
Дата опублікування:
31.07.2025 14:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 004.00 UAH