-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код за ДК 021:2015 - 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з лабораторних досліджень викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел), ВК-24П_43/3-ВТ
Тендер Prozorro UA-2024-06-14-009682-a
Більш детальну інформацію зазначено в тендерній документації. Проєкт договору в тендерній документації.
Завершена
2 389.55
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 23.90 UAH
мін. крок: 1% або 23.90 UAH
Номер:
cf460e921498484db332e0458323e54b
Внутрішній номер закупівлі:
21841271
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-14-009682-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ВОКЗАЛЬНА КОМПАНІЯ " АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43665271
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, 01032, Україна , Київська обл., Київ, ВОКЗАЛЬНА ПЛОЩА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Зарицький Олег 380443097735 zarytskyi.o.i@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 389.55 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.06.2024 15:32 - 21.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
14.06.2024 15:32 - 24.06.2024 18:00
Період кваліфікації:
24.06.2024 18:01 - 03.07.2024 14:05
Період завантаження договору:
09.07.2024 00:00 - 19.07.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 389.55 код за ДК 021:2015 - 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з лабораторних досліджень викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел),