-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код за ДК 021:2015 - 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з лабораторних досліджень викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел)
Оголошено тендер
2 867.46
UAH
Номер:
4d98dad778014e3e84412ec2628d6380
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-06-14-009006-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ФІЛІЯ "ВОКЗАЛЬНА КОМПАНІЯ " АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43665271
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, 01032, Україна , Київська обл., Київ, ВОКЗАЛЬНА ПЛОЩА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ФІЛІЯ "ВОКЗАЛЬНА КОМПАНІЯ " АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43665271
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, 01032, Україна , Київська обл., Київ, ВОКЗАЛЬНА ПЛОЩА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
2 867.46 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код за ДК 021:2015 - 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з лабораторних досліджень викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення
Дата опублікування:
14.06.2024 13:47
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 867.46 UAH