-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015:90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги інвентаризації джерел викидів та їх вимірювання з отриманням дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря), ВК-24П_3/10-ВТ
Тендер Prozorro UA-2024-03-19-007377-a
Більш детальну інформацію зазначено в тендерній документації. Проєкт договору в тендерній документації.
Завершена
15 300.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 153.00 UAH
мін. крок: 1% або 153.00 UAH
Номер:
56b17f31fe154a20b113182b4f6db697
Внутрішній номер закупівлі:
21059224
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-03-19-007377-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ВОКЗАЛЬНА КОМПАНІЯ " АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43665271
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Зарицький Олег 380443097735 zarytskyi.o.i@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
15 300.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.03.2024 13:45 - 24.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
19.03.2024 13:45 - 27.03.2024 18:00
Аукціон:
28.03.2024 13:09 - 28.03.2024 13:32
Період кваліфікації:
28.03.2024 13:32 - 05.04.2024 11:12
Період завантаження договору:
11.04.2024 00:00 - 21.04.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴15 300.00 Послуги інвентаризації джерел викидів та їх вимірювання з отриманням дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря