-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код за ДК 021:2015 - 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги інвентаризації джерел викидів та їх вимірювання з отриманням дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами), ВК-24П_41/3-ВТ
Тендер Prozorro UA-2024-06-07-001122-a
Більш детальну інформацію зазначено в тендерній документації. Проєкт договору в тендерній документації.
Торги не відбулися
44 541.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 445.41 UAH
мін. крок: 1% або 445.41 UAH
Номер:
f1b85b5c4efc4266a57a6b50f65f95b9
Внутрішній номер закупівлі:
21768651
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-07-001122-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ВОКЗАЛЬНА КОМПАНІЯ " АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43665271
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, 01032, Україна , Київська обл., Київ, ВОКЗАЛЬНА ПЛОЩА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Зарицький Олег 380443097735 zarytskyi.o.i@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
44 541.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.06.2024 09:31 - 14.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
07.06.2024 09:31 - 17.06.2024 18:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴44 541.00 код за ДК 021:2015 - 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги інвентаризації джерел викидів та їх вимірювання з отриманням дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами)