• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

код ДК 021:2015 - 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги інвентаризації джерел викидів та їх вимірювання з отриманням дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами), ВК-24П_40/3-ВТ

Більш детальну інформацію зазначено в тендерній документації. Проєкт договору в тендерній документації.

Завершена

58 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 580.00 UAH
Номер: d3e0b8da846c46e8926228ffaed00656
Внутрішній номер закупівлі: 21750761
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-06-05-009065-a   
Замовник: ФІЛІЯ "ВОКЗАЛЬНА КОМПАНІЯ " АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Контактна особа: Зарицький Олег 380443097735 zarytskyi.o.i@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 58 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 05.06.2024 15:05 - 10.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 05.06.2024 15:05 - 13.06.2024 18:00
Період кваліфікації: 13.06.2024 18:02 - 20.06.2024 18:40
Період завантаження договору: 26.06.2024 00:00 - 06.07.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴58 000.00 код ДК 021:2015 - 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги інвентаризації джерел викидів та їх вимірювання з отриманням дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами)