-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги інвентаризації джерел викидів та їх вимірювання з отриманням дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами), ВК-24П_40/3-ВТ
Тендер Prozorro UA-2024-06-05-009065-a
Більш детальну інформацію зазначено в тендерній документації. Проєкт договору в тендерній документації.
Завершена
58 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 580.00 UAH
мін. крок: 1% або 580.00 UAH
Період уточнення:
05.06.2024 15:05 - 10.06.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим