-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код за ДК 021:2015 - 90730000-3–Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з інвентаризації джерел викидів та їх вимірювання для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря), ВК-24П_46/3-ВО
Тендер Prozorro UA-2024-07-10-005582-a
Більш детальну інформацію зазначено в тендерній документації. Проєкт договору в тендерній документації.
Завершена
28 500.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 285.00 UAH
мін. крок: 1% або 285.00 UAH
Номер:
3c85f388392a44779879f88dff4e3081
Внутрішній номер закупівлі:
22039118
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-10-005582-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ВОКЗАЛЬНА КОМПАНІЯ " АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43665271
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, 01032, Україна , Київська обл., Київ, ВОКЗАЛЬНА ПЛОЩА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Зарицький Олег 380443097735 zarytskyi.o.i@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
28 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.07.2024 13:55 - 15.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
10.07.2024 13:55 - 18.07.2024 18:00
Період кваліфікації:
18.07.2024 18:00 - 26.07.2024 13:22
Період завантаження договору:
01.08.2024 00:00 - 11.08.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴28 500.00 код за ДК 021:2015 - 90730000-3–Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з інвентаризації джерел викидів та їх вимірювання для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря)