-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 091342000-9 «Дизельне паливо» (Дизельне паливо ДП-Л-Евро 5 або еквівале...×-
Код ДК 021:2015 - 091342000-9 «Дизельне паливо» (Дизельне паливо ДП-Л-Евро 5 або еквівалент)
- ID: UA-2021-07-29-008368-b
- Дата створення : 29.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10908505
ДП "Херсонський морський торговельний порт" ЄДРПОУ: 01125695ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
код ДК 021:2015: 09130000-9 - «нафта і дистиляти» (Дизельне паливо ДП-Л-Євро 5 або еквівал...×-
код ДК 021:2015: 09130000-9 - «нафта і дистиляти» (Дизельне паливо ДП-Л-Євро 5 або еквівалент).
- ID: UA-2021-06-17-002852-b
- Дата створення : 17.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10382318
ДП "Херсонський морський торговельний порт" ЄДРПОУ: 01125695ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
код ДК 021:2015: 09130000-9 - «нафта і дистиляти».(Дизельне паливо ДП-Л-Євро 5 або еквівал...×-
код ДК 021:2015: 09130000-9 - «нафта і дистиляти».(Дизельне паливо ДП-Л-Євро 5 або еквівалент)
- ID: UA-2021-04-14-008084-b
- Дата створення : 14.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9513392
ДП "Херсонський морський торговельний порт" ЄДРПОУ: 01125695ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 - 09130000-9 - «Нафта і дистиляти» (паливо дизельне ДП-З - Євро 5 або екв...×-
код ДК 021:2015 - 09130000-9 - «Нафта і дистиляти» (паливо дизельне ДП-З - Євро 5 або еквівалент)
- ID: UA-2021-01-27-003577-b
- Дата створення : 27.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8288018
ДП "Херсонський морський торговельний порт" ЄДРПОУ: 01125695ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 09130000-9 (Дизельне паливо ДП-З-Євро 5 або еквівалент)- ID: UA-2021-01-06-001224-b
- Дата створення : 06.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8105305
ДП "Херсонський морський торговельний порт" ЄДРПОУ: 01125695ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК021:2015 - 09130000-9 - «Нафта і дистиляти» (дизельне паливо (Євро 5) по талонах (ка...×-
код ДК021:2015 - 09130000-9 - «Нафта і дистиляти» (дизельне паливо (Євро 5) по талонах (картках) або еквівалент)
- ID: UA-2020-12-21-004906-c
- Дата створення : 21.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7886391
ДП "Херсонський морський торговельний порт" ЄДРПОУ: 01125695ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК021:2015 - 09130000-9 - «Нафта і дистиляти» (бензин автомобільний А-95 (Євро 5) по т...×-
код ДК021:2015 - 09130000-9 - «Нафта і дистиляти» (бензин автомобільний А-95 (Євро 5) по талонах (картках) або еквівалент)
- ID: UA-2020-12-21-004696-c
- Дата створення : 21.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7886069
ДП "Херсонський морський торговельний порт" ЄДРПОУ: 01125695ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК021:2015 - 09130000-9 - «Нафта і дистиляти» (Паливо дизельне ДП-З - Євро 5 або еквів...×-
код ДК021:2015 - 09130000-9 - «Нафта і дистиляти» (Паливо дизельне ДП-З - Євро 5 або еквівалент)
- ID: UA-2020-12-17-009171-c
- Дата створення : 17.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7822418
ДП "Херсонський морський торговельний порт" ЄДРПОУ: 01125695ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 09130000-9 - «нафта і дистиляти» (Паливо дизельне ДП-З (зима) - Євро 5 аб...×-
Код ДК 021:2015: 09130000-9 - «нафта і дистиляти» (Паливо дизельне ДП-З (зима) - Євро 5 або еквівалент)
- ID: UA-2020-10-05-006706-a
- Дата створення : 05.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6570799
ДП "Херсонський морський торговельний порт" ЄДРПОУ: 01125695ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 09130000-9 - «Нафта і дистиляти» (Паливо дизельне ДП-Л (літо) - Євро 5 а...×-
код ДК 021:2015 - 09130000-9 - «Нафта і дистиляти» (Паливо дизельне ДП-Л (літо) - Євро 5 або еквівалент)
- ID: UA-2020-07-14-007165-c
- Дата створення : 14.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5586834
ДП "Херсонський морський торговельний порт" ЄДРПОУ: 01125695ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК021:2015 - 09130000-9 - «Нафта і дистиляти» (Паливо дизельне ДП-Л (літо) - Євро 5 аб...×-
код ДК021:2015 - 09130000-9 - «Нафта і дистиляти» (Паливо дизельне ДП-Л (літо) - Євро 5 або еквівалент)
- ID: UA-2020-03-16-001722-b
- Дата створення : 16.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4645465
ДП "Херсонський морський торговельний порт" ЄДРПОУ: 01125695ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 09130000-9 - «Нафта і дистиляти» (Паливо дизельне ДП-Л (літо) - Євро 5 а...×-
код ДК 021:2015 - 09130000-9 - «Нафта і дистиляти» (Паливо дизельне ДП-Л (літо) - Євро 5 або еквівалент)
- ID: UA-2020-02-04-000511-a
- Дата створення : 04.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4425630
ДП "Херсонський морський торговельний порт" ЄДРПОУ: 01125695ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК021:2015 - 09130000-9 - «Нафта і дистиляти» (Паливо дизельне ДП-З (зима) - Євро 5 аб...×-
код ДК021:2015 - 09130000-9 - «Нафта і дистиляти» (Паливо дизельне ДП-З (зима) - Євро 5 або еквівалент)
- ID: UA-2020-02-04-000424-a
- Дата створення : 04.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4425517
ДП "Херсонський морський торговельний порт" ЄДРПОУ: 01125695ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 09130000-9 - «Нафта і дистиляти» (Бензин автомобільний А-95 (Євро 5) по...×-
код ДК 021:2015 - 09130000-9 - «Нафта і дистиляти» (Бензин автомобільний А-95 (Євро 5) по талонах (картках) або еквівалент)
- ID: UA-2020-01-21-001506-a
- Дата створення : 21.01.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4321750
ДП "Херсонський морський торговельний порт" ЄДРПОУ: 01125695ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 09130000-9 - «Нафта і дистиляти» (паливо дизельне ДП-Л (літо) – Євро 5 п...×-
код ДК 021:2015 - 09130000-9 - «Нафта і дистиляти» (паливо дизельне ДП-Л (літо) – Євро 5 по талонах (картках) або еквівалент)
- ID: UA-2020-01-21-001594-a
- Дата створення : 21.01.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4321377
ДП "Херсонський морський торговельний порт" ЄДРПОУ: 01125695ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -