-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК021:2015 - 09130000-9 - «Нафта і дистиляти» (бензин автомобільний А-95 (Євро 5) по талонах (картках) або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2020-12-21-004696-c
Завершена
128 950.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 289.50 UAH
мін. крок: 1% або 1 289.50 UAH
Номер:
bb7c0f1371e44b268900b2650c506a70
Внутрішній номер закупівлі:
7886069
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-21-004696-c
Замовник:
ДП "Херсонський морський торговельний порт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01125695
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон,, пр-кт. Ушакова, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Євген В’ячеславович Сумбаєв +380552328779 evhenyi.v.sumbaev@seaport.kherson.ua http://www.seaport.kherson.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
128 950.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 289.50 UAH
Період уточнення:
21.12.2020 11:32 - 01.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
21.12.2020 11:32 - 11.01.2021 18:00
Аукціон:
12.01.2021 13:52 - 12.01.2021 14:13
Період кваліфікації:
12.01.2021 14:13 - 14.01.2021 09:37
Період завантаження договору:
14.01.2021 09:37 - 03.02.2021 09:37
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин автомобільний А-95 (Євро 5) по талонах (картках) або еквівалент
Кількість
5000 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ГЛУСКО-КАРТ УКРАЇНА"
Оскарження: 14.01.2021 09:37 - 25.01.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32489155
-
Контактна особа:
Андрій Андрій +380444929585 andriy.bilopolets@glusco.swiss
-
Адреса:
03110, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ СОЛОМ'ЯНСЬКА, будинок 11
Оскарження: 14.01.2021 09:37 - 25.01.2021 00:00
Початкова пропозиція
122 100.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
120 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.01.2021 09:37
Відповіді на вимоги
11
Документи
33
Скарги
0
ПП "ОККО КОНТРАКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36248687
-
Контактна особа:
Микола Дергало +380677196585 mderhalo@gng.com.ua
-
Адреса:
04070, Україна, Київська область, Київ, вул. Набережно-Хрещатицька 15-17/18
Початкова пропозиція
124 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
122 050.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
27
Скарги
0
Контракти
Номер:
d94908f37c1d4091a776ba8cc10acdc0
Ідентифікатор договору:
UA-2020-12-21-004696-c-a1
Постачальник:
ТОВ "ГЛУСКО-КАРТ УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32489155
-
Контактна особа:
Андрій Андрій +380444929585 andriy.bilopolets@glusco.swiss
-
Адреса:
03110, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ СОЛОМ'ЯНСЬКА, будинок 11
Номер договору:
2Т
Сума договору:
120 600.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
100 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.01.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
25.01.2021 13:15
Статус:
Підписаний